Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

New Holland MH PLUS blokuję się obrót

13 Kwi 2018 12:53

Marka i model maszyny: New Holland MH PLUS
Rok produkcji: 2008

Witam. Posiadam kołówkę NH MH PLUS 18ton z 2008 roku i mam problem z blokującym się obrotem, wygląda to tak że maszyna pracuje a w pewnej chwili sygnał błędu i zatrzymuje się obrót. Migają kontrolki od blokady obrotu i po przekątnej druga od obrotu po naciśnięciu jednej z nich wszystko odpuszcza i dalej jest obrót. Ściągałem już 3 razy serwis z HKL i co serwisant to inne bajki.
Pierwszy podłączył komputer usunął błędy i sprawdził cewki obrotu oraz czy nie ma opiłków w oleju z pompy obrotu był jeden luźny kabel od jednej cewki to go poprawił .
Drugi i Trzeci robił to samo czyli przyjechali podłączyli komputer pokasowali błędy i robili kalibracje pompy obrotu naprawa oczywiście chwilowa po próbach na placu stwierdzili ze wszystko jest już dobrze a gdy poszła w normalną pracę zaczęło się to samo.
Czy miał ktoś taki problem w swojej maszynie albo wie o co może chodzić bo już nie wiem gdzie i kogo szukać do tego ,lub znacie jakiegoś dobrego mechanika z woj. mazowieckiego. Wzywać kolejny raz Serwis hkl i zostawiać im tysiące za nie zrobienie maszyny zaczyna mnie męczyć, dodam jeszcze że posiadam maszynę od nowości i był wymieniany cały komputer w pierwszym roku od zakupu gdyż też były awarie i okazało się że mają akcje serwisowe na wadliwe komputery

Pozdrawiam Piotr

New Holland MH PLUS blokuję się obrót

24 Paź 2018 16:04

Znalazles rozwiazanie swojego problemu? U mnie bylo to samo i prawdopodobnie serwisowi udalo sie usunac usterke.
Wyślij odpowiedź