Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

jaka obrotówka kołowa około 10 t

03 Maj 2019 03:00

Marka i model maszyny: Neuson 9503 vs New Holland MH 2.6
Rok produkcji: około 2008

Witam,
Koledzy, zrewidowałem swoje potrzeby - poszukuję obrotówki na kołach około 10 ton, mobilnej, żeby przejechać po mieście z jednego miejsca na drugie, silnej na tyle, żeby wstawić studnię betonową do wykopu i jednocześnie możliwie najmniejszej, żeby zrobić przyłącze w ogródku pod domem.
Wytypowane mam dwie możliwości: Neuson 9503 vs New Holland MH 2.6.
Neuson silnik Deutz, NH Fiat... Deutz jest trwalszy, niezniszczalny? Jak wygląda kwestia kosztów eksploatacji i awaryjności?
A najważniejsze - globalnie i funkcjonalnie która lepsza? Przyjmijmy,m że porównujemy maszyny w podobnym stanie utrzymania/zużycia
Bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi i zdania w tym temacie

jaka obrotówka kołowa około 10 t

03 Maj 2019 06:49

Nie ten dział.

Re: jaka obrotówka kołowa około 10 t

03 Maj 2019 17:09

zeppelin zm 15 napisał(a):Nie ten dział.


Proszę o przekierowanie tematu, jeśli jest taka możliwość. Jest to dział "Koparki" "Inne" i ja bardziej zbieżnego działu na forum nie znalazłem...

jaka obrotówka kołowa około 10 t

03 Maj 2019 19:42

ks_sk napisał(a):Proszę o przekierowanie tematu, jeśli jest taka możliwość. Jest to dział "Koparki" "Inne" i ja bardziej zbieżnego działu na forum nie znalazłem...
Tego typu tematy zamieszczasz w: Pozostałe -> Co kupić? Tamto vs siamto. Tutaj zamieszczasz problemy techniczne/zapytania serwisowe/parametry związane z danymi maszynami...

jaka obrotówka kołowa około 10 t

04 Maj 2019 02:00

Ok, nie ma sprawy - czy moderator może przenieść temat? czy mogę ten temat usunąć i założyć na nowo w odpowiednim dziale?

jaka obrotówka kołowa około 10 t

04 Maj 2019 07:03

Napisz do moda
Wyślij odpowiedź