wibako

Neuson1903 opinie

Moderator: MARIO/MECALAC

Neuson1903 opinie

Postprzez Neumann 1903 » 25 Wrz 2019 04:48

Panowie witam, jestem nowy i podkreślam to moje pierwsze kroki w branży kopaczkowej, na początek chciałem kupić Neusona 1903 z 2007 roku, masz yna nie nowa ale od czegoś trzeba zacząć. Doradzcie co to za sprzęt, może ktoś podpowie na jej temat.

Neumann 1903
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Wrz 2019 04:28

Maszyna: Neuman1903

Firma: Usługi ogólnobudowlane Krzysztof Gorski


Reklama

simmet

Re: Neuson1903 opinie

Postprzez slepy101 » 25 Wrz 2019 09:44

pomyliles dzialy ale jak juz napisales tu to trzeba ci cos odpisac . Nowy w branzy koparkowej tzn ile robisz ? I domyslam sie ze zaczynasz robic na siebie a to nie jest lekki kawalek chleba wiem bo sam temat przerabialem ktory skonczyl sie zamknieciem interesu mimo ze szlo dobrze do czasu . Zanim kupisz to zrob rozpoznanie swojej okolicy na uslugi ile jest roboty jaka stawka itp bys sie nie rozczarowal jak bedzie brak zainteresowania twoja osoba . Co do maszyny kazda ktora jest sprawna bedzie dzialac ale predzej czy pozniej cos sie zesra i przestanie dzialac . Przed wyborem maszyny warto rzucic okiem w internety i sprawdzic dostepnosc czesci serwisu bo jak jest robota to usterki musza by blyskawicznie naprawiane by nie stracic klienta
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej