wibako

Serwis płynowo-olejowy Waryński K406/7/8

Moderator: MARIO/MECALAC

Serwis płynowo-olejowy Waryński K406/7/8

Postprzez siudzio » 10 Cze 2023 00:31

Marka i model maszyny: Waryński K407
Rok produkcji: 1990

Cześć!
Chciałbym zrobić sam pełny serwis płynowo-olejowy swojej (nowej ;-) ) koparki Waryński K407. Mam oryginalną instrukcję, gdzie są procedury serwisowe w zakresie "wszystkiego" ale bez serwisu silnika. Silnik to Andoria SW266 i wiem, że jest do tego oddzielna instrukcja "Instrukcja obsługi Silnika Spalinowego SW266", której nie mam :(
Czy ktoś z kolegów ma może instrukcję obsługi do silnika Andoria SW266 lub SW400 lub mógłby mi dać parę wskazówek praktycznych na co zwrócić uwagę przy serwisie ?
Dodam, że wymianę oleju w silniku i filtrów ogólnie wiem jak zrobić, ale zanim zacznę robotę przy silniku chciałbym wyjaśnić kilka wątpliwość - np. dlaczego do filtra oleju, który kupiłem nie ma nowej uszczelki / czy wymienia się uszczelkę korka spustu z miski / czy można zrobić płukankę takiego silnika/ itp podobnych spraw, które pewnie starsi koledzy mają w jednym palcu

siudzio
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 08 Cze 2023 10:24

Maszyna: Waryński K407

Firma: Rolnik


Reklama

simmet

Re: Serwis płynowo-olejowy Waryński K406/7/8

Postprzez rudesmen » 11 Cze 2023 04:18

Mam katalog części do K407C i instrukcję obsługi K408 w pdf. Mogę podesłać. A Ty masz skan czy papierowa?

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej