wibako

koparka o&k mh4-pms jak odpowietrzyc

Moderator: MARIO/MECALAC

koparka o&k mh4-pms jak odpowietrzyc

Postprzez benywariat » 11 Maj 2010 19:23

witam wszystkich mam koparke o&k mh4-pms z 99r. Rano wsiadłem jak zwykle odpaliłem lecz po chwili zgasła okazało sie że w nocy ktoś spuścił paliwo , jak teraz odpowietrzy układ zasilania paliwem bo za cholere nie chce odpalic a może ktoś ma instrukcję obsługi takiej koparki, bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam

benywariat
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 11 Maj 2010 19:16
  • Miejscowość: katowice

Reklama

simmet

Re: koparka o&k mh4-pms jak odpowietrzyc

Postprzez Łukasz case » 20 Lis 2010 22:01

Kolego jak ci sie zapowietrzy koparka to psiukasz do filtru powietrza plaka i palisz!

Łukasz case
Fizol

  • Posty: 44
  • Rejestracja: 09 Kwi 2008 19:53
  • Miejscowość: Łowicz

Re: koparka o&k mh4-pms jak odpowietrzyc

Postprzez bundy11 » 20 Lis 2010 22:44

benywariat napisał(a):witam wszystkich mam koparke o&k mh4-pms z 99r. Rano wsiadłem jak zwykle odpaliłem lecz po chwili zgasła okazało sie że w nocy ktoś spuścił paliwo , jak teraz odpowietrzy układ zasilania paliwem bo za cholere nie chce odpalic a może ktoś ma instrukcję obsługi takiej koparki, bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam


Poluzuj przewody przy wtryskiwaczach , pokręć rozrusznikiem,jak zacznie pryskać paliwem
zakręć i pal.

bundy11


Postprzez benywariat » 21 Lis 2010 14:57

dzieki za odpowiedzi dalem rade ale dla tych co maja taki sam problem sciąga sie pasek pompki i kręci kołkiem od pompki luzujac przy tym wtryski potem zakrecamy wtryski i krecimy rozrusznikiem jak odpali to dobrze jak nie to krecimy rozrusznikiem luzujac wtryski az poleci paliwo a potem zakrecamy i juz musi chodzic

benywariat
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 11 Maj 2010 19:16
  • Miejscowość: katowice

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej