wibako

FUCHS problem z jazdą

Moderator: MARIO/MECALAC

FUCHS problem z jazdą

Postprzez operatorek mike » 08 Cze 2010 19:44

problem z jazdą :koparka kołowa zanika jazda całkowicie, zanikają ruchy ramienia wysięgnika obrót wszystko się pieprzy nie mam pojęcia co się dzieje może ktoś miał taką przypadłość.Olej jest wycieku nie ma normalnie pracuje na średnich obrotach po 5ięciu około minutach zanikają wszelkie ruchy ,porządna przegazówka i poruszam wysięgnikiem góra w dół dwukrotnie i koparka zaczyna prawie normalnie pracować czy ktoś może mi pomóc proszę nie mam pojęcia 1992rok...

Awatar użytkownika
operatorek mike
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 04 Maj 2010 21:49
  • Miejscowość: siedlce

Maszyna: komatsu210lc k6 Volvo 240 Cat330 Hundaj290nlc
Atlas kołówki 1302,1303,1304


Reklama

simmet

Re: FUCHS problem z jazdą

Postprzez operatorek mike » 13 Mar 2011 22:40

operatorek mike napisał(a):problem z jazdą :koparka kołowa zanika jazda całkowicie, zanikają ruchy ramienia wysięgnika obrót wszystko się pieprzy nie mam pojęcia co się dzieje może ktoś miał taką przypadłość.Olej jest wycieku nie ma normalnie pracuje na średnich obrotach po 5ięciu około minutach zanikają wszelkie ruchy ,porządna przegazówka i poruszam wysięgnikiem góra w dół dwukrotnie i koparka zaczyna prawie normalnie pracować czy ktoś może mi pomóc proszę nie mam pojęcia 1992rok...

Awatar użytkownika
operatorek mike
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 04 Maj 2010 21:49
  • Miejscowość: siedlce

Maszyna: komatsu210lc k6 Volvo 240 Cat330 Hundaj290nlc
Atlas kołówki 1302,1303,1304


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej