wibako

PW Gielniowski

PW Gielniowski

Postprzez kwak » 19 Sty 2015 22:46

czy ktoś zna sprzedającego i czy to co oferuje jest dobrej jakości http://allegro.pl/sklep/11562126_pw-gielniowski Chodzi mi o sworznie i tuleje
Wszystkie urządzenia elektryczne działają z dymem w środku. Jeśli on ucieknie, są uszkodzone.http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CPXckfT-6g

kwak
Operator

  • Posty: 244
  • Rejestracja: 03 Sty 2007 21:04
  • Miejscowość: Małopolskie
  • Pochwały: 4

Maszyna: New Holland LB115


Reklama

simmet

PW Gielniowski

Postprzez robkwiatkowski » 29 Gru 2015 00:28

Firma robiła u mnie luzy konika ( siłowniki obrotu oraz główne mocowanie ). Generalnie nie polecam po zaledwie 50 mth pracy na siłownikach obrotu wyszedł luz-dzwoniłem do firmy z reklamacja - kazali dalej pracować i poprawia to jak będą mieli czas. Przyjechali po 6 miesiącach. wymienili sworznie... po zaledwie kilku godzinach pracy maszyna zaczęła strasznie skrzeczeć-brak możliwości przesmarowania nie chciał wejść smar ( uszy siłownika zarówno prawe jak i lewe - przed praca normalnie posmarowałem ). Powiedzieli ze jak chce by to zrobili-poprawili to mam im maszyne dostarczyć do Radomia- chore....pisałem do nich chyba dwa maile w tej sprawie-nie odpisali...
Ostatnio edytowany przez robkwiatkowski 09 Lut 2017 23:14, edytowano w sumie 3 razy

robkwiatkowski
Pomocnik operatora

  • Posty: 68
  • Rejestracja: 27 Gru 2011 13:23
  • Miejscowość: Mazowieckie

Maszyna: NEWHOLLAND NH95

Firma: ....


Re: PW Gielniowski

Postprzez robkwiatkowski » 15 Sty 2016 01:26

Szkoda ze Pan Gielniowski np nie zadzwonił i nie zaproponował zwrotu pieniedzy za wykonaną usługę bo jak widać reklamacja nic nie dała...

Zapomniałem o temacie wiec uzupełnię go dla potomnych...
Zwracam honor firmie Gielniowsk :arrow: co prawda po długim czasie ale poczuli się do uznania reklamacji- przyjechali do mnie wymienili sworznie i tuleje zero jakiejkolwiek dyskusji- muszę przyznać ze miło mnie zaskoczyli :ok:

robkwiatkowski
Pomocnik operatora

  • Posty: 68
  • Rejestracja: 27 Gru 2011 13:23
  • Miejscowość: Mazowieckie

Maszyna: NEWHOLLAND NH95

Firma: ....


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej