wibako

Wiertnicę

Wiertnicę

Postprzez bazi82 » 16 Sty 2016 19:57

Witam kupię wiertnicę horyzontlną firmy vermeer lub ditch witch w rozsądnym stanie w zestawie lub samo urządzenie.Proszę o oferty.pozdrawiam

bazi82
Pomocnik operatora

  • Posty: 82
  • Rejestracja: 28 Lis 2010 21:26
  • Miejscowość: kraków
  • Pochwały: 2

Reklama

simmet

Re: Wiertnicę

Postprzez kolabor » 20 Sty 2016 18:43

bazi82 napisał(a):Witam kupię wiertnicę horyzontlną firmy vermeer lub ditch witch w rozsądnym stanie w zestawie lub samo urządzenie.Proszę o oferty.pozdrawiam



Posiadam 2 szt Ditch Witch jt1220
1.NIEAKTUALNE - sprzedany koplet .... wiertnica 2007r, pracowała jeszcze przed świętami, system płuczki M5, lokalizacja subsite 750 z sondą, startówka, pilot, 9 rozwiertaków od 8 do 16', nalatane 4700mth, żerdzie zjechane około 70%, do wymiany jedna gąsienica bo słaba, ogólnie sporo do przejrzenia i przygotowania do sezonu wystawiony w ogłoszeniu komplet na sprzedaż.
2. AKTUALNE wiertnica z 2004r, po remoncie we wrześniu pompy płuczki, elektrozaworów, prowadnicy, podajnika, żerdzie z USA kupione pod koniec w 2013r mają tylko około 300mth, mały przebieg, zalana na zimę jesienią. Nie mam do niej wyposażenia ale mogę skompletować: lokalizację trk66 z sondą 33khz, zbudować system płuczkowy na pompie szlamowej hondy, mogę dodać rozwiertaki z Vermeera 16 i 20 od 8 do 20'

kolabor
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 21 Kwi 2013 23:45

Maszyna: Nie mam ale mam zamiar kupić ...:)


Re: Wiertnicę

Postprzez moremore » 01 Mar 2016 17:56

bazi82 napisał(a):Witam kupię wiertnicę horyzontlną firmy vermeer lub ditch witch w rozsądnym stanie w zestawie lub samo urządzenie.Proszę o oferty.pozdrawiam


Masz 2 sprzedawców wiertnic w mieście i w okolicach

moremore
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 11 Maj 2013 22:25

Maszyna: Krety Tracto Technik


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej