wibako

Caterpillar 302,5 C DECYZJA PODJETA ^^

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Caterpillar 302,5 C DECYZJA PODJETA ^^

Postprzez kamilm1985 » 01 Mar 2011 19:11

Decyzja zapadla jeszcze inna niz cokolwiek dzisiaj ogladalem CATA z firmy TECH-EKSPERT POŁUDNIE 302,5 CHYBA taki symbol :P bardzo mi spasowala maszynka wsiadlem pojezdzilem czuc bylo po niej ze cholernie jeszcze ma checi do pracy nic sie nie tluklo nic nie lalo wszedzie szczelnie silniczek zapalil na dotyk i na najmniejszych obrotach silnika jakie sie dalo ustawic koparka stanela demba jak mój "MARIAN" przy nagiej zonie ;-)

Macie racje szkoda zawracac sobie glowy starymi sztruclami juz raz mialem z tym do czynienia i wiem czym to pachnie a mowia ze czlowiek 2 razy tego samego bledu nie popelnia ;/ bleee

maszynka rocznik 2006 1150 MTH i powiem szczeze ze na tyle wyglada bo ogladnolem o 2 lata mlodsze BOBCATY i bylem przerazony stopniem zakatowania tych maszyn poprostu jakis imbecyl tym operowal i zajechal te maszyny ....

na CATA trafilem jeszcze przed tym jak mieli go malowac sprzatac i cos przy nim robic wiec widzialem maszynke w stanie w jakim przyjechala ^^

co bede duzo pisal CZUC ZYCIE W TEJ MASZYNIE i chyba o to chodzi

Cena 72 000 00 tyś netto no ale coś za coś mysle ze nie przeplacone ale okazji tez nie trafilem maszynka pojdzie w Leasing

Serdecznie dziekuje wszystkim za pomoc mam nadzieje ze decyzje podjolem dobra :-)

Świetne forum Chwała Bogu że Bogu dzięki bo nie daj Boże niech to pan Bóg broni zeby tego forum zabraklo :-)
Bedzie co ma być

kamilm1985
Fizol

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 23 Lut 2011 20:02
  • Miejscowość: Z tad nie widac :D

Reklama

simmet

Postprzez mariuszgtv » 01 Mar 2011 20:11

No, mnie z tym Hanixem zdenerwowałeś. Do JCB są troszkę tańsze części eksploatacyjne ale mają troszkę krótsze okresy ich wymian. Myślę że rozsądnie wybrałeś.
Image
10[v]
100 [v]
500 [x]

mariuszgtv
Młodszy operator

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 21 Sty 2011 14:09
  • Miejscowość: Bieszczady

Maszyna: JCB 804

Firma: N/D


Postprzez AREKPL11 » 01 Mar 2011 20:49

No to tylko pozostaje życzyć wiele zleceń :D żebyś wyrobił na ten lizing :wink: Powodzenia ! maszyna ok sam o takiej myślę . :mrgreen:

AREKPL11
Operator

  • Posty: 313
  • Rejestracja: 12 Sty 2010 18:45
  • Miejscowość: KATOWICE,PSARY
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT,CASE,VOLVO,HITACHI

Firma: KOPIE I ZASYPUJE Z TEGO SIĘ UTRZYMUJE


Caterpillar 302,5 C DECYZJA PODJETA ^^

Postprzez mat857 » 11 Lip 2011 21:04

No ładnie kasa sypnąłeś :lol: życze powodzenia i dużo zleceń i nie sie sprzęt dobrze sprawuje

mat857
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 11 Lip 2011 15:26

Maszyna: Jcb 3cx 96 r


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej