wibako

Czy duzo jest pracy?

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Czy duzo jest pracy?

Postprzez MichalGdańsk » 09 Maj 2011 16:16

Witam. Mam w planie kupic minikoparke, chcialbym sie dowiedziec czy jest duze zapotrzebowanie na tego typu roboty? Ile mniej wiecej wychodzi moto godzin w miesiacu. Nie mowie tutaj o mnie jako o swierzaku tylko o was przyjaciele. Pozdrawiam

MichalGdańsk
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 09 Maj 2011 16:13

Reklama

simmet

Czy duzo jest pracy?

Postprzez MOCART » 09 Maj 2011 21:17

z samej minikoparki można wyżyć ,w sezonie to można nawet 200 h napędzić zależy od pogody.ale proponuje ci coś jeszcze do tego np jakieś instalacje ,brukarstwo,oczyszczalnie przydomowe.
wszystko da się naprawić

Awatar użytkownika
MOCART
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 22 Lut 2011 01:09
  • Miejscowość: chełm

Maszyna: WACKER-NEUSON 1703


Re: Czy duzo jest pracy?

Postprzez medion » 20 Maj 2011 23:16

:lol: :lol: :lol: :lol:
strasznie głupie pytanie ale takie lubie :lol: :lol: :lol:
w firmie jak będzie chodzić to ok 170 godz miesięcznie bez problemu ale na prywatnych zleceniach na początku jak zrobisz w miesiąc 30% tego co napisałem czyli ok 50 godzin to będzie twój sukces czyli 2500 pln
chyba że jesteś tak OPERATYWNY to ci się cała maszyna odrobi w kwartał w co niewierze ALe od czegoś trzeba zacząć
Na początku nie licz na kokosy możesz mieć takie całe miesiące że ci łyżki zardzewieją z barku zleceń
POWODZENIA :D :D :D
sssss

medion
Młodszy operator

  • Posty: 154
  • Rejestracja: 16 Gru 2010 20:22
  • Miejscowość: PL
  • Pochwały: 1

Czy duzo jest pracy?

Postprzez dawidk » 04 Cze 2011 21:31

Hejka. Moja firmowa maszyna jeździ na usługi niezbyt często, głównie działa w firmie, na miesiąc w sumie jak mi wpadnie 20- 30 godzin pracy "na boku" to jest max, poza tym sie nigdzie nie pchamy, głównie po stałych klientach kopie.

Pozdr DawidK

dawidk
Fachoperator

  • Posty: 1200
  • Rejestracja: 14 Sie 2010 12:30
  • Miejscowość: Bukówiec Górny
  • Pochwały: 43

Maszyna: Kubota kx 36-2, JCB 2CX, Bobcat E14

Firma: "Zielony Zakątek"


Czy duzo jest pracy?

Postprzez mat857 » 11 Lip 2011 15:44

Na początku bedzie ci cieżko ale potem bedziesz miał coraz wiecej pracy bo jak będziesz szybko i brał w miare dobre pieniadze to ludzie beda ciebie polecać itak biznes sie kręci :D

mat857
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 11 Lip 2011 15:26

Maszyna: Jcb 3cx 96 r


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej