wibako

Schaeff HR12 napęd gasienic

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Schaeff HR12 napęd gasienic

Postprzez barti5 » 16 Maj 2011 21:18

Marka i model maszyny: schaeff hr 12
Rok produkcji: 2002

Witam wszystkich. Mam problem z silnikiem hydraulicznym napędzającym gąsienice. Wszystko działało bez problemu do póki go nie wykręciłem. Odkręciłem go bo wyciekał mi olej z przekładni i nie wiedziałem jak się tam dostać.Zobaczyłem że to nie tam i złożyłem go. Od tego czasu gąsienica nie jedzie po włączeniu jazdy. Udaję się ja uruchomić gdy włączę drugą stronę i poruszam obiema wajchami (prawa i lewa strona) wtedy z czasem załapie i już działa i pracuje normalnie. problem powtarza się gdy koparka stoi w miejscu jakiś czas lub po zgaszeniu. Da się zauważyć że ta strona jest słabsza np.w czasie obracania się. Bardzo proszę o wszelkie porady jak sobie z tym poradzić. Mam jeszcze jedną prośbę: możecie mi polecić jakiegoś mechanika lub serwis który jest w stanie pomóc w takiej czy innych naprawach koparki. Ja jestem z Częstochowy. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

barti5
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 16 Maj 2011 20:51
  • Miejscowość: Częstochowa

Maszyna: Schaeff HR 12
CAT 301.8C

Firma: BUD-KOP


Reklama

simmet

Schaeff HR12 napęd gasienic

Postprzez mechanik 79 » 17 Maj 2011 22:50

Witam pana. Mogę pomóc, jestem mechanikiem od koparek 605 315 244. pozdrawiam Sławek

mechanik 79
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 25 Mar 2009 22:01
  • Miejscowość: internet

Re: Schaeff HR12 napęd gasienic

Postprzez rudesmen » 17 Maj 2011 23:35

mechanik 79 napisał(a):Witam pana. Mogę pomóc, jestem mechanikiem od koparek 605 315 244. pozdrawiam Sławek


Jeżeli możesz pomóc to rób to tak aby wszyscy mogli o tym przeczytać.Taka jest idea forum.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Schaeff HR12 napęd gasienic

Postprzez rudolf29e » 22 Sie 2011 19:03

Ludzie nie wierzcie temu mechanikowi.Pan Sławek to kawał oszusta.Wykiwał mnie 4 miesiace temu i tyle go widziałem i słyszałem.Zmienia telefony jak skarpetki co można zauważyć jak sie reklamuje na forum.Po wykonaniu usługi wcale ich nie odbiera,nie ma z nim w ogóle kontaktu po wykonanej usłudze jak coś nawali.Dużo gada mało czyni.Odradzam wielkiego fachowca.

rudolf29e
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 01 Lip 2011 16:58

Maszyna: atlas comco


Re: Schaeff HR12 napęd gasienic

Postprzez deejeys » 25 Sie 2011 00:32

Mam ten sam problem, udało Ci się go rozwiązać?

deejeys
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 28 Lut 2011 11:13
  • Miejscowość: DuzeMiasto

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej