wibako

Problem z hydrauliką JCB 8015

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Problem z hydrauliką JCB 8015

Postprzez siusiol » 16 Cze 2011 23:21

Witam serdecznie wszystkich
Mam problem z minikoparką JCB 8015. Problem rozpoczął się wraz z zerwaniem gwintu przy wyjściu z jednej sekcji pompy. Pompa została wyciągnięta, rozkręcona, otwór został rozwiercony i przegwintowany z gwintu 1/4'' na 3/8'', nowa złączka, wszystko uszczelnione tak jak być powinno. Po założeniu pompy powstał problem z inną sekcją. Brak teraz ruchu łyżką(zamykanie i otwieranie), brak ruchu pierwszego ramienia i brak ruchu lewej gąsienicy. Po wykryciu tej usterki pompę wyciągnąłem raz jeszcze, raz jeszcze rozkręciłem ale wszystko jest ok. Ciśnienie jest na wszystkich sekcjach brak jakichkolwiek wycieków, nowy olej, ale niestety dalej nie działa. Próby odpowietrzania przewodów niczego nie dały, niektórzy specjaliści kazali ruszać tak długo manetką aż się rozrusza...ale półgodzinne siedzenie w koparce i ruszanie joystikiem nie przyniosło rezultatu. Proszę o porady, może ktoś z was kiedyś spotkał się z taką sprawą. Z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam Rafał

siusiol
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 16 Cze 2011 23:00
  • Miejscowość: Tychy

Maszyna: JCB 8015


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej