wibako

Zeppelin ZR 15 koło napinające

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Zeppelin ZR 15 koło napinające

Postprzez michast » 06 Lip 2014 17:16

Marka i model maszyny: Zeppelin ZR 15
Rok produkcji: 2004

Witam wszystkich. mam prośbe i pytanie, mam do wymiany w kole napinającym łożysko kolkowe i uszczelniacze z dystansem metalowym. dzwoniłem do znajomych co maja minikoparki i pytałem czy zakładac takie łożyska czy może inne. jedni się wypowiadali żeby zakładac stożkowe, ze z tego co wiem to stożkowe muszą być dociągane śruba. drugi wypowiedział się ze wałkowe są dobre, wiec moje pytanie jakie założyć. doradzcie mi jakie załozyc jeszcze uszczelnienie bo to z dystansem drogie są. podpowiedzcie mi

michast
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 24 Lut 2014 20:49

Maszyna: zeppelin zr 15

Firma: Mich-Bud usługi koparką Michał Tatara


Reklama

simmet

Zeppelin ZR 15 koło napinające

Postprzez WN-TECH » 07 Lip 2014 20:09

proponuje złożyć to na łożyskach kólkowych skoro takowe tam zamontowała fabryka. jak zaoszczędzisz parę zeta na uszczelniaczach to błoto zrobi ci w tym kole bałagan i od nowa robota.
te koła chodzą i nawet na łożyskach ślizgowych i jakiś tam czas wytrzymują :)
wadą jest tylko to ze producenci nie robią tam smarowania wiec to sobie możesz jakoś ulepszyć.
serwis maszyn budowlanych.
tel 785939252

WN-TECH
Operator

  • Posty: 315
  • Rejestracja: 08 Sie 2013 21:13
  • Miejscowość: kielce
  • Pochwały: 12

Re: Zeppelin ZR 15 koło napinające

Postprzez Mateusz1991 » 03 Cze 2019 19:46

Witam, chciałbym odgrzac temat: ktos zna może nr seryjne tych części o których mowa wyżej? Chodzi o 2 x łożysko kulkowe i 2 x uszczelniacz z dystansem do Zr15 2000r. Nie mogę nigdzie znaleźć tego towaru.

Mateusz1991
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 03 Cze 2019 19:44

Maszyna: Zeppelin zr 15

Firma: Własna


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej