Przełącz do głównego szablonu
Forum minikoparek wszystkich producentów
Wyślij odpowiedź

Części do zwolnicy Bobcat 320

05 Paź 2014 21:51

Marka i model maszyny: Bobcat 320
Rok produkcji: 2003

Witam wszystkich,
Mam problem ze swoją koparką, podczas pracy przestał działać prawy napęd, po rozebraniu okazało się że urwało zęby w zwolnicy w związku z tym mam pytanie dotyczące dostępności kół zębatych do zwolnicy, można dokupić pojedyncze części do zwolnicy czy tylko kompletną nową zwolnicę? Co mogło spowodować takie uszkodzenia?

Części do zwolnicy Bobcat 320

05 Paź 2014 22:36

Jeśli są dostępne to i tak naprawa nie ma sensu, musiałbyś wymienić cały zastaw bo inaczej posypią się następne.
Możesz kupić zamiennik w cenie około 5-6 tysięcy.

Części do zwolnicy Bobcat 320

06 Paź 2014 16:48

Dziękuję za podpowiedź, dzisiaj pojechałem zobaczyć jak to dokładnie wygląda i okazało się że zwolnica jest OK, problem jest jednak z silnikiem hydraulicznym, poniżej zdjęcie uszkodzonego silnika:
Image
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2393c63818983dc0.html
Można wymienić sam silnik albo go zregenerować, czy w tym wypadku też pozostaje wymiana całej zwolnicy?

Części do zwolnicy Bobcat 320

06 Paź 2014 22:26

Części do takiego hydromotoru to zapewne wydatek rzędu co najmniej 2-3 tysięcy, a reszta zostaje dalej zużyta i tylko kwestia czasu jak posypie się zwolnica.
Co z resztą? Wałek, separator? Płyta zaworowa?

Części do zwolnicy Bobcat 320

07 Paź 2014 06:33

czemu uparcie nie podajecie nr.seryjnego.?mam kpl zwolnicę do 320.zaryzykujesz wydanie w ciemno 3500??mi to wsio rybka..

Części do zwolnicy Bobcat 320

07 Paź 2014 11:46

Bo to tajemnica jest, jak podadzą numer seryjny to będzie można ich namierzyć, przyleci dron CIA i wystrzeli rakietu... no chyba że maszyna kradziona jest to wtedy przyjedzie Rutkowski.
Wyślij odpowiedź