wibako

ZR15 problem z pompka paliwa

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

ZR15 problem z pompka paliwa

Postprzez michast » 03 Mar 2015 14:41

Marka i model maszyny: zeepelin zr 15
Rok produkcji: 2004

Witam wszystkich. Mam problem z moją minikoparka zeepelin zr15. Zrobiłem wymianę płynów i filtrów i oleju w silniku .Po wymianie filtra paliwa i wymyciu odstojnika chciałem odpalić maszynę okazało się że nie chce odpalić, okazało się że jest zepsuta pompka elektryczna. Zamówiłem nową, założyłem nową i problem jest taki że brakuje silnikowi paliwa (silnik kuleje na małych jak i na dużych obrotach). Myślałem że może jest układ zapowietrzony ale nie jest. Dodatkowo wymieniłem przewody zasilające bo były dziwne ale nic się nie zmieniło .co może być za przyczyną, wtrysku były robione jest ok. może jakiś zawór ciśnienia, podpowiedzcie coś , dodam że teraz założyłem oryginalna pompek bo jak kupiłem to miałem problem z tą pompką bo maszyna mi gasła na pochylniach i założyłem od samochodu i było ok. proszę o pomoc. pozdrawiam

michast
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 24 Lut 2014 20:49

Maszyna: zeppelin zr 15

Firma: Mich-Bud usługi koparką Michał Tatara


Reklama

simmet

problem z paliwem

Postprzez lukifc88 » 04 Mar 2015 17:20

Ja miałem taki problem ze też mi pompka elektryczna siadła po wymianie dalej obroty skakały okazało się ze przewody do tej pompki nie łączyły na wtyczce po wymianie wtyczki wszystko ok było. A pompka ta nowa działa ci jak przekręcisz kluczyk?

lukifc88
Pomocnik operatora

  • Posty: 83
  • Rejestracja: 25 Maj 2014 10:55

Maszyna: kubota kx 36-2 alpha
new holland lb95

Firma: Brat-Bruk


problem z paliwem

Postprzez michast » 05 Mar 2015 06:23

Działa .okazało się że przewody na odstojniku były inaczej podpiete ..pozdrawiam

michast
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 24 Lut 2014 20:49

Maszyna: zeppelin zr 15

Firma: Mich-Bud usługi koparką Michał Tatara


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej