wibako

Wiertnia ,wiertnica do minikoparki

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Wiertnia ,wiertnica do minikoparki

Postprzez CASEWIESIEK » 12 Lip 2015 12:19

Marka i model maszyny: Kubota kx41
Rok produkcji: 2002

Mam pytanie do kolegów użytkujących wiertnice do wiercenia pionowego o różnych średnicach. Ostatnio do popularne stało się ich używanie w różnych celach .Od słupów do sadzonek.
Jaką wybrać ? A może???????????
Ostatnio wymieniłem na nową jedną ze zwolnic. Starą powoli zregenerowałem i jest sprawna i na razie zbędna. Pomyślałem , aby wykorzystać ją do Jako napęd do czegoś takiego. Podobno ktoś już takie coś zbudował i działa. Niestety nie wiem , czy ta osoba jest na naszym forum. Co o tym sądzicie? A może ktoś coś takiego budował . A może ktoś chociaż widział ?
Każdy głos się liczy. Proszę o opinie.

P.S. Jeśli temat jest nie w tym miejscu co powinien .proszę Moderatora o przeniesienie odpowiedni dział.

CASEWIESIEK
Operator

Maszyna: CASE 580SLE,KUBOTA


Reklama

simmet

Wiertnia ,wiertnica do minikoparki

Postprzez mechanior » 14 Lip 2015 23:49

Szukaj na forum! :szukaj: :mrgreen:
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: Wiertnia ,wiertnica do minikoparki

Postprzez CASEWIESIEK » 15 Lip 2015 15:44

Szukałem na forum i nie na forum ,i nic. Może to tylko moja wydumka. Pomysł wpadł mi po naprawie jednej ze starych zwolnic. Pomyślałem ,sprzedać ? Raczej nie ,bo stare .Ale kręci się dość wolno , moc swoją ma .Pozostaje dorobić mocowanie do koparki . Jakieś sprzęgło ( może krzyżak z wału napędowego od busa) i wiertło z popularnego portalu all..... I tyle .
Nie sądziłem ,że nikt o tym nie pomyślał, albo chociaż widział coś podobnego, A tu klops.

CASEWIESIEK
Operator

Maszyna: CASE 580SLE,KUBOTA


Re: Wiertnia ,wiertnica do minikoparki

Postprzez piterobandito » 15 Lip 2015 18:11

viewtopic.php?f=39&t=23339&p=135385&hilit=budowa+wiertnicy#p135385

drugie zdjęcie mój wytwór ale nie ze zwolnicy gdyż słyszałem że może okazać się za słaba ale próba nie strzelba zbuduj zobaczymy jak wyjdzie, slimaki też mam z alle...

piterobandito
Operator

Maszyna: Case CX18C
Atlas AR75

Firma: EXCAVATOR


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej