wibako

Problem z cisnieniem

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Problem z cisnieniem

Postprzez Sebastian Dukarski » 21 Sie 2015 21:06

Marka i model maszyny: Cat301.6C

Niestety brak tabliczki znamionowej.Problem jest złamaniem łyżki,to znaczy idzie cały czas na obciążeniu tzn jak dam do siebie 120 bar jak daje od siebie dochodzi do 200 bar.Po dobiciu jest 240 bar.Wyciągałem suwak jest w całości i nic tam nie ma. Sprawdzałem zawór przeciążeniowy też dobry ,zawór kawitacyjny wszystko wygląda na dobre.Jak dam od siebie szumi w rozdzielaczu oprócz tego słychać obciążenie silnika.Siłownik robi się bardzo gorący,też był robiony ale na wyciek na zewnątrz.Przewody hydrauliczne drożne sprawdzone.Pozostał rozdzielacz tylko czy coś jest między sekcjami?W sumie przyszła na słabą pracę ciśnienie było 180 bar.Dzięki za pomoc podpowiedz :D .Zamieniłem tą sekcje na zamykanie łyżki i tam ciśnienie wygląda tak 30 bar i 60 bar.

Sebastian Dukarski
Operator


Reklama

simmet

Re: Problem z cisnieniem

Postprzez Sebastian Dukarski » 23 Sie 2015 07:49

o kurcze chyba cieżki temat :winko:

Sebastian Dukarski
Operator


Problem z cisnieniem

Postprzez Sebastian Dukarski » 18 Lis 2015 23:24

Temat rozwiązany myślenia kupa :D a to takie banalne ,okazało się że przy wymianie przewodu zostało zmniejszony jego przepływ :D . Ciśnienie zmniejszyło się do 50 bar :D

Sebastian Dukarski
Operator


Problem z cisnieniem

Postprzez mechanior » 19 Lis 2015 00:11

Trzeba analizować i łączyć fakty, jakbyś napisał że usterka wystąpiła po wymianie przewodu to też byśmy chyba wpadli.... :mrgreen:
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Problem z cisnieniem

Postprzez Sebastian Dukarski » 20 Lis 2015 19:45

No właśnie może i tak ale upierali się że nic nie wymieniali ale widać że przewód był wymieniany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sebastian Dukarski
Operator


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: drauto oraz 24 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej