wibako

Kubota kx41-3v gaśnie po pewnym czasie

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Kubota kx41-3v gaśnie po pewnym czasie

Postprzez lukaszzbro » 11 Lut 2016 00:33

Może to coś pomoże:
Elektrozawór od drugiego biegu jazdy jest pod osłoną plastikową za drzwiami (gdy są otwarte). Tam był chyba jeszcze jeden może on jest głównym od hydrauliki. Osłona ta znajduje się na zewnątrz koparki po stronie drzwi. Stoisz z boku przy koparce zamykasz drzwi i osłona zaczyna się od dolnej zawisy drzwi i biegnie do tyłu koparki, do klapy. ( Tak ta plastikowa pomarańczowa ma kilka otworów podłużnych jest przykręcana na imbusy)

lukaszzbro
Operator

  • Posty: 495
  • Rejestracja: 02 Lut 2007 20:00
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 10

Maszyna: CAT 428C, Kubota kx 41-3V, kx 019-4, Hanix H15B plus-2.

Firma: .


Reklama

simmet

Re: Kubota kx41-3v gaśnie po pewnym czasie

Postprzez dawidk » 12 Lut 2016 21:33

Postaw ją na weekend do mnie to ogarnę ten temat :-)

dawidk
Fachoperator

  • Posty: 1200
  • Rejestracja: 14 Sie 2010 12:30
  • Miejscowość: Bukówiec Górny
  • Pochwały: 43

Maszyna: Kubota kx 36-2, JCB 2CX, Bobcat E14

Firma: "Zielony Zakątek"


Kubota kx41-3v gaśnie po pewnym czasie

Postprzez ewikor » 04 Paź 2019 21:07

Witam
Czy udało się ustalić usterkę w kubocie kx 41-3V bo mam podobny komunikat na wyświetlaczu w kubocie u30 2alfa maszyna nie za każdym razem odpala . Mam tylko jeden czarny kluczyk niemam czerwonego. Maszyna nie zakażdym razem odpala z tego kluczyka co może być przyczyną

ewikor
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 04 Paź 2019 20:58

Maszyna: Kubota u 30

Firma: agrostar


Kubota kx41-3v gaśnie po pewnym czasie

Postprzez Wiktor 11 » 28 Wrz 2020 22:57

Witajcie wszyscy,odkopuje temat.Kupiłem Kubote 3 dni temu,wszystko smigało,po dwoch dniach postoju chce dzis odpalic i kaplica.Wyskoczył bład 33,proba zakodowania czarnego kluczyka kluczykiem czerwonym nie dały rezultatu gdyz chcac odpalic procedure zapisania czarnego kluczyka ponownie,wciskajac przycisk zmiany wskazan nie reaguje czyli zmienia na obr.silnika a powinien wyskoczyc inny komunikat.Co lepsze,po dwoch godzinach podchodze do maszyny,wkładam czarny kluczyk i odpaliła.Nie chce sobie narobic przypału na pierwszym zleceniu bo juz wiem ze z koparka jest cos nie tak,moze ktos cos doradzic?Moze zna ktos magika ktory potrafi wykluczyc zcałkowicie immo?

Wiktor 11
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 13 Wrz 2020 10:00

Maszyna: Kubota KX41 3V

Firma: Własna działalność gospodarcza.


Re: Kubota kx41-3v gaśnie po pewnym czasie

Postprzez dawidg2 » 28 Wrz 2020 23:19

Nowy temat przede wszystkim załóż. Co masz za kluczyki? Pastylke masz do immo? Może bateria rozładowana?

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Re: Kubota kx41-3v gaśnie po pewnym czasie

Postprzez Wiktor 11 » 29 Wrz 2020 06:06

dawidg2 napisał(a):Nowy temat przede wszystkim załóż. Co masz za kluczyki? Pastylke masz do immo? Może bateria rozładowana?




Mam orginalne kluczyki Kuboty,jeden czarny i jeden czerwony.Pestki w kluczykach sa bo byłem je sprawdzic u szpeca co robi immo w samochodach czyli kluczyki napewno sa załadowane.Problem ewidetnie wygladał tak jakby nie było komunikacjii kluczyka z reszta i przy probie odpału wyskakiwał dokładnie ten sam komunikat jak w pierwszym poscie tego tematu,bład 33 key is wrong.Odnosze wrazenie ze kupiłem maszyne z ukryta usterka i musze szybko do tego dojsc.

-- 29 Wrz 2020 06:06 --

Wiktor 11 napisał(a):
dawidg2 napisał(a):Nowy temat przede wszystkim załóż. Co masz za kluczyki? Pastylke masz do immo? Może bateria rozładowana?




Mam orginalne kluczyki Kuboty,jeden czarny i jeden czerwony.Pestki w kluczykach sa bo byłem je sprawdzic u szpeca co robi immo w samochodach czyli kluczyki napewno sa załadowane.Problem ewidetnie wygladał tak jakby nie było komunikacjii kluczyka z reszta i przy probie odpału wyskakiwał dokładnie ten sam komunikat jak w pierwszym poscie tego tematu,bład 33 key is wrong.Odnosze wrazenie ze kupiłem maszyne z ukryta usterka i musze szybko do tego dojsc.
Wiktor 11 napisał(a):
dawidg2 napisał(a):Nowy temat przede wszystkim załóż. Co masz za kluczyki? Pastylke masz do immo? Może bateria rozładowana?




Mam orginalne kluczyki Kuboty,jeden czarny i jeden czerwony.Pestki w kluczykach sa bo byłem je sprawdzic u szpeca co robi immo w samochodach czyli kluczyki napewno sa załadowane.Problem ewidetnie wygladał tak jakby nie było komunikacjii kluczyka z reszta i przy probie odpału wyskakiwał dokładnie ten sam komunikat jak w pierwszym poscie tego tematu,bład 33 key is wrong.Odnosze wrazenie ze kupiłem maszyne z ukryta usterka i musze szybko do tego dojsc.
Dodam ze po kilku probach odpalenia zaczoł trabic klakson przez moze minute,sygnał przerywany tak jak alarm w samochodzie

Wiktor 11
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 13 Wrz 2020 10:00

Maszyna: Kubota KX41 3V

Firma: Własna działalność gospodarcza.


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej