wibako

Minikoparka z zerowym obrysem

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Minikoparka z zerowym obrysem

Postprzez siekla1 » 12 Sty 2016 00:55

Marka i model maszyny: 2,5-2,8 t

Witam . Rozważam zakup minikoparki w wadze ok 2,7 t . Będzie służyła do prac wod-kan, przyłączy, drenaży, brukarskich i ew. na wynajem choć tą opcją jestem najmniej zainteresowany :D Interesuje mnie jaka jest różnica w pracy maszyn z zerowym obrysem do tradycyjnej przeciwwagi. Ogólnie najbardziej pasowałby mi zakup utrzymanej używki z lat powiedzmy 2005-2013 z marek Kubota, Bobcat, Cat , Wacker Neuson i Takeuchi. Rozważam też zakup nowej maszyny i najbardziej do gustu mi przypadła Kubota U27-4. lub Wacker Neuson 2503. Wiem, że maszyna z zerowym obrysem jest mniej stabilna lecz nie wiem na ile to wpływa na jej pracę tzn. jak duże są to różnice.
Z używek mam na oku Neusona 2503
http://otomoto.pl/oferta/neuson-2503-sp ... yc2Vp.html
i Bobcata E26
http://olx.pl/oferta/2013-minikoparka-b ... bc6ca3f576

Co sądzicie o tych maszynach?

siekla1
Operator

  • Posty: 453
  • Rejestracja: 23 Lis 2008 18:23
  • Miejscowość: Bytom
  • Pochwały: 5

Reklama

simmet

Minikoparka z zerowym obrysem

Postprzez grzegorz200 » 12 Sty 2016 09:43

ten Bobec jest ok..tylko pytanie.czy jak zajedziesz to będzie ten egzemplarz do sprzedania co ze zdjecia?.jak bys sie dowiedział nr. seryjny , to mógłbym wiecej na temat tej maszyny powiedziec

Autor postu otrzymał pochwałę
części , serwis maszyn Bobcat.Sambron , MF ..666 601 687

grzegorz200
Fachoperator

  • Posty: 1048
  • Rejestracja: 03 Kwi 2011 19:57
  • Miejscowość: podlaskie
  • Pochwały: 64

Maszyna: Bobcaty......:)


Minikoparka z zerowym obrysem

Postprzez ggg » 12 Sty 2016 21:24

Na te prace, które wymieniłeś zerowy tył w zupełności wystarczy, te maszyny i tak są dość stabilne - to nie 1,5t o rozstawie 1m
"zerówkę" docenisz też przy przyściennych pracach, jakieś drenaże czy hydroizolacje.

Swojej szukałem w PL ale z marnym skutkiem i przywiozłem z D

jest na forum posiadacz rocznej kx71 to możesz podpytać jak tam od nowości i czy zadowolony,
na pewno ma jeden plus - 4 cylindrowy silnik, u27 i u25 to już 3 cylindry i kultura pracy motorka inna (czytaj gorsza)

ten bobek wydaje mi się ma lekko malowany tył i te gęsi jakoś zjechane, w mojej nowe nie były a zrobiła 1000 mtg i są w lepszym stanie niż tamte

o tej firmie już ktoś na forum kiedyś pisał

Powodzenia :ok:

Autor postu otrzymał pochwałę

ggg
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 12 Sty 2014 17:31
  • Miejscowość: Puławy
  • Pochwały: 1

Maszyna: Kubota u25-3, Daily 50c18

Firma: self employed


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej