wibako

różnice budowy z funkcją (żółw/zając)

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

różnice budowy z funkcją (żółw/zając)

Postprzez Rafał1988 » 14 Sty 2017 22:27

Witam

Orientuje się ktoś co ma dołożone bobcat e14 z funkcją żółw zając? czy jest możliwość doposażenia go w tą funkcje?

jedyne co znalazłem w internecie patrząc na zdjęcia tego modelu pompa hydrauliczna jest taka sama.

dodatkowe pytanie to podczas rozsuwania podwozia opuszcza mi się lemiesz czy to znaczy, że rozdzielacz się zacina i nie przestawia się w 100% na pracę podwozia

Rafał1988
Fizol

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 13 Maj 2015 12:43
  • Miejscowość: Włocławek

Maszyna: Bobcat E14*A*EM

Firma: Xxx


Reklama

simmet

różnice budowy z funkcją (żółw/zając)

Postprzez grzegorz200 » 17 Sty 2017 19:41

można doposażyć E-14 w zająca, ale finansowo zaboli, co do lemiesza czy jak zsuwasz gąski, to lemiesz podnosi się? moze być rozdzielacz, a moze być przeciek wewnątrz kolumny obrotu
części , serwis maszyn Bobcat.Sambron , MF ..666 601 687

grzegorz200
Fachoperator

  • Posty: 1048
  • Rejestracja: 03 Kwi 2011 19:57
  • Miejscowość: podlaskie
  • Pochwały: 64

Maszyna: Bobcaty......:)


różnice budowy z funkcją (żółw/zając)

Postprzez Rafał1988 » 21 Sty 2017 21:14

grzegorz200,

Skoro drogi interes to chyba sobie odpuszczę dołożenie zająca, zwolnice są inne? podpowiedz coś hehe

dziś patrzyłem jeśli nie podniosę mini to podczas oporu przy zsuwaniu pierwszy idzie pług w dół, a rozsuwaniu w górę dopiero próbuje ciągnąć gąski,
co dziwne ostatnio syczało coś jak by właśnie rozdzielacz któryś puszczał dziś wywaliłem siedzenie i wszystkie blachy z podłogi i nie syczy.

Rafał1988
Fizol

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 13 Maj 2015 12:43
  • Miejscowość: Włocławek

Maszyna: Bobcat E14*A*EM

Firma: Xxx


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej