Przełącz do głównego szablonu
Forum minikoparek wszystkich producentów
Wyślij odpowiedź

falowanie obrotów

10 Maj 2017 19:56

Marka i model maszyny: CAT301.8C
Rok produkcji: 2011

Mam problem z mini koparką, podczas pracy koparka traci moc ,obiawia sie to spadkiem obrotów tak jakby system paliwowy nie miał odpowiednej dawki paliwa lub się zapowietrzał, dziwną sprawą jest to ze w zeszłym tygodniu pierwsza koparka CAT301.8C 2009 miała ta usterke (jeszcze nie naprawiona-zdiagnozowana) a w tym tygodniu druga ma te same obiawy CAT301.8C 2011. Filtry paliwowe zostały zmienione ,ropa z Orlenu, Czy może to być przyczyną smoku w baku lub zacierająca się pompa paliwowa? Proszę o opinie, z góry dziękuję

falowanie obrotów

12 Maj 2017 12:01

Uszkodzona pompka wstępna, nieszczelna instalacja lub uszkodzona pompa wtryskowa.
W tym kraju NIE MA POJĘCIA DOBRE PALIWO, syf złapiesz na każdej stacji, nawet markowej i ruchliwej. Wystarczy raz zatankować i jest po układzie wtryskowym.

Pompę po regeneracji powinienem mieć na półce...

kaniu12 napisał(a):Czy może to być przyczyną smoku w baku lub zacierająca się pompa paliwowa?

Ja nie zrozumiałem... Paliwo ma być przyczyną "smoku"?

falowanie obrotów

13 Maj 2017 13:27

Dzięki za radę obie koparki miały ten sam problem zatkany smok w baku jakiś syf zapytał oba filtry spędziłem cały dzień ma rozbiurce ale się udało w dodatku starszy model z 2009 roku miał luźne opaski na wezach i zapowietrzal system paliwowy

Re: falowanie obrotów

02 Cze 2017 12:29

A gdzie ortografia ?????

falowanie obrotów

03 Cze 2017 16:40

Pozwolę wtrącić zdanie co do paliwa z Orlenu. Jest to najgorszy syf, filtry paliwa wymieniane 2 razy częściej w wywrotkach niż normalnie. Nasza firma zrezygnowała z Orlenu bo czystsze paliwo chyba kupisz nielegalnie z beczki :woot: Nie, że robie jakiś anty-marketing bo w sumie w jakim celu ale zmień stację.
Wyślij odpowiedź