Przełącz do głównego szablonu
Forum minikoparek wszystkich producentów
Wyślij odpowiedź

Trzęsie podczas jazdy

06 Gru 2017 17:51

Marka i model maszyny: Bobcat 328
Rok produkcji: 2004

Witam
Chciałbym zapytać użytkowników starszych modeli Bobcata czy u nich podczas jazdy też trzęsie maszyną ? (poduszki kabiny wymienione).
Spotkałem się już z tą przypadłością w 2 maszynach i nie wiem czy one "tak mają" czy jest jakiś problem z jazdą.
Ogólnie maszyna ma dużo mocy, prawidłowo działa w trakcie pracy ale denerwująca jest jazda nią.

Trzęsie podczas jazdy

06 Gru 2017 18:46

To koparka a nie mercedes, jak Ci to przeszkadza kup sobie fotel na powietrze i po problemie

Trzęsie podczas jazdy

06 Gru 2017 21:46

magiik napisał(a):podczas jazdy też trzęsie maszyną

Podaj rozmiar gąsienic, zrób fotkę i wrzuć tu na forum.
magiik napisał(a):Spotkałem się już z tą przypadłością w 2 maszynach i nie wiem czy one "tak mają"

Tak nie ma być, maszyna ma jechać bez większych drgań.

Trzęsie podczas jazdy

06 Gru 2017 22:03

Rolki, koła napinające, gąsienice...

Trzęsie podczas jazdy

06 Gru 2017 23:24

Tak, jak napisali przedmówcy - w pierwszej kolejności sprawdź koła napinające, rolki i ogólnie podwozie. Upewnij się co do właściwego napięcia gąsienic. Podaj jaki masz rozmiar gąsienic - sporo ludzi, nie wiedzieć czemu, zakłada takie co mają jedno ogniwo na dwa zęby koła napędowego. Wtedy na twardej nawierzchni trzęsie.

Trzęsie podczas jazdy

06 Gru 2017 23:39

ezsimo napisał(a):sporo ludzi, nie wiedzieć czemu, zakłada takie co mają jedno ogniwo na dwa zęby koła napędowego

Sporo ludzi??? - przecież taki chłam teraz montują na pierwszy montaż np w 302.2D 302.4D ECR25D...
Do yanmarowskiego podwozia im sporo brakuje :D
Image
Image
Wyślij odpowiedź