Przełącz do głównego szablonu
Forum minikoparek wszystkich producentów
Wyślij odpowiedź

Szyba dachowa kabiny i inne

14 Maj 2018 15:47

MASZYNA CASE CX 50 Z 1999r.
Witam.
Szukam i grzebie w tym necie i nie mogę znaleźć szyby dachowej takiej łukowatej na dach kabiny. Może ktoś wie jakie to maj być szyby, zamówiłem dwie hartowane (czołowe) ale nie wiem czy błędu nie zrobiłem i nie miała być laminowana.
Może macie jakiegoś znajomego od szyb już wypróbowanego?
Załączniki
SAVE_20180514_154426.jpeg
Ostatnio edytowany przez maruda85, 17 Maj 2018 20:45, edytowano w sumie 1 raz

Szyba dachowa kabiny i inne

16 Maj 2018 11:43

Fajnie by było wiedzieć do czego.
Nauczycie się pisać dane maszyny zgodnie z regulaminem czy mamy znów zacząć BANy rozdawać?

Szyba dachowa kabiny i inne

17 Maj 2018 20:47

Przecież po lewej stronie zawsze pisze. Odnoszę wrażenie że forum w połowie martwe

Szyba dachowa kabiny i inne

17 Maj 2018 21:17

Będziesz miał kilka maszyn to wtedy mamy zrobić wyliczankę o którą maszynę chodzi? Poszukaj na forum, była firma co się reklamowała odnośnie różnych szyb..

-- 17 Maj 2018 20:17 --

viewtopic.php?f=37&t=34890&p=207105&hilit=Szyby#p207105

Szyba dachowa kabiny i inne

18 Maj 2018 23:29

maruda - co jest napisane w regulaminie?

Forum jest martwe w 90%, głownie przez takich użytkowników którzy wpadają tu tylko wtedy gdy mają problem, nie szanują zasad i oczekują bezwzględnej pomocy jakby co najmniej za to płacili... pooglądaj statystyki.

Odpowiedz na pytanie...

Jeśli nie znasz odpowiedzi od ręki to znaczy że regulaminu nie przeczytałeś, to znaczy że masz nas w dupie, to znaczy że dostaniesz w zamian to co dajesz... to znaczy po prostu i sprawiedliwie.

Życzę owocnego korzystania z forum... to znaczy. :mrgreen:

Szyba dachowa kabiny i inne

20 Maj 2018 18:32

Mechanior powinieneś sobie też przypomnieć zasady odnośnie wulgaryzmów:p

Wracając do tematu: zamówienie te szyby z poliwęglanu i dam znać co i jak, czy warto w to iść czy lepiej laminowane brać.

Szyba dachowa kabiny i inne

21 Maj 2018 23:44

Bezczelność świeżaków zaczyna być denerwująca...
Nie pomyliłem się, nie szanujesz zasad i jeszcze próbujesz dyskutować. Masz 24h na uzupełnienie tematu zgodnie z regulaminem, gdybyś jednak nie dał rady doczytać to chodzi o podanie danych maszyny z wątku.
Reszta konsekwencji jest zapisana w regulaminie i zasadach forum... zakładając konto na forum potwierdziłeś że go znasz i będziesz respektował.

Szyba dachowa kabiny i inne

16 Paź 2018 18:38

Dość dużo czasu minęło ale szybę założyłem z POLIWĘGLANU LITEGO sam musiałem pogiąć bo nie znalazłem firmy która by mi to zrobiła. Gięcie wykonałem na zimno jak polecił sprzedawca i w sumie jestem zadowolony.
Załączniki
IMG_20181016_183738.jpg

Szyba dachowa kabiny i inne

03 Lis 2018 22:34

Nie cieknie woda ?
Znam ludzi gdzie w mini maja wszystko z pleksy założone hehehe.
Porażka bo było taniej :lol:
Wyślij odpowiedź