wibako

Serwis Bobcat 323

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Serwis Bobcat 323

Postprzez kamild506 » 08 Sie 2021 15:25

Marka i model maszyny: Bobcat 323
Rok produkcji: 2008
Numer seryjny: --------

Witam zakupiłem do użytku własnego bobcata 323 z 2008roku z 1500mth potwierdzone.
Jest to pierwsza koparka która sam osobiście serwisuje i mam 2 pytania. Wymieniłem wszystkie filtry ,oleje i został do wymiany tylko płyn chłodzący i zastanawiam sie czym zalac chlodnice. W dtr pisze by zastosować mieszanke glikolu polipropylowego z woda 53/47%. Nie moge znalez nic na allegro i zastanawiam sie czy nie spuścić płynu, zalać 2 razy woda i potem zalac jakimś gotowym "płynem chłodniczym do maszyn budowlanych"

oraz przy wymianie płynu hydraulicznego odkręciłem korek spustowy na pompie i zleciało z 6-7l i tyle zapełniłem nowym hvi 46 gulf. Wszystkie siłowniki miałem schowane maksymalnie ile się dało by jak najwięcej zleciało ale to nic nie dało w dtr pisze ze układ ma 18,5l. po napełnieniu pompa chodzila strasznie glosno przez pierwsze 5 min. Jest jakiś inny sposób by wymienić więcej tego płynu ? czy cos zle robie .
Pozdrawiam

kamild506
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 08 Sie 2021 15:11

Maszyna: Bobcat 323

Firma: Prywatna


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej