wibako

Bobcat 320 wolno działa

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Bobcat 320 wolno działa

Postprzez trzy4jeden » 24 Sie 2023 20:02

Witam, posiadam stary model Bobcata 320. W bobku wymieniłem kolumnę obrotu, ponieważ ktoś wymieniając w niej wcześniej uszczelnienia nie zauważył, że podwinął mu się główny uszczelniacz, który po czasie wytarł 4 milimetrowy rów w obudowie. Ostatnio jeden hydromotor i podnoszenie ramienia przestało funkcjonować. Wymieniłem pompę, ponieważ już od dawna "buczała" i ogólnie koparka chodziła wolno. Co prawda jazda i podnoszenie ramienia wróciło do normy. Jednak problemem jest to, że koparka czy na starej zużytej pompie czy na tej nowej prędkość działania ma taką samą. Najgorsze jest zamykanie i otwieranie łyżki - można usnąć. Widząc filmy na YT z takimi sprzętami, chodzą one ze dwa razy szybciej. Czy jedynym zaworem do regulacji ciśnienia jest ten jeden na rozdzielaczu? Nie jest to chyba normalne żeby koparka na zużytej pompie działała tak samo jak na takiej wyjętej prosto z pudełka. Ewentualnie czy jest tutaj ktoś z okolic Częstochowy, kto mógłby pomierzyć ciśnienia?

trzy4jeden
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 Sie 2023 18:21

Maszyna: Bobcat 320

Firma: Kombor2


Reklama

simmet

Re: Bobcat 320 wolno działa

Postprzez rudesmen » 24 Sie 2023 20:04

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytania, ale korzystając z okazji chciałem zapytać ile na ten moment wyniosły Cię te remonty?

PS podaj rok produkcji maszyny, VIN albo wrzuć zdjęcia

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej