wibako

Dlaczego usunięto mój post?

Dlaczego usunięto mój post?

Postprzez kobelco » 01 Mar 2012 21:27

WITAM!!!
PYTANIE DO ADMINISTRATORA? DLACZEGO ZOSTAŁ USUNIĘTY MÓJ POST W KTÓRYM PRZEKAZAŁEM INFORMACJE O OSZUSTWIE.A MIANOWICIE O FIRMIE KUMATEX KTÓRA MNIE NACIĄGNĘŁA NA DUŻE PIENIĄDZE I MALO TEGO DZWONI DO MNIE WŁAŚCICIEL I MNIE ZASTRASZA A JA PO PROSTU CHCIAŁEM PRZESTRZEC FORUMOWICZÓW PRZED OSZUSTAMI!!! PROSZĘ O KONTAKT ADMINISTRATORA .POZDRAWIAM

kobelco
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 05 Lis 2011 11:33

Maszyna: kobelco sk 30 sr


Reklama

simmet

Re: DLACZEGO USUNIĘTO MÓJ POST!!!

Postprzez owczarekniemiec » 01 Mar 2012 21:51

Kolego ale w jaki sposób ta firma cię naciągnęła, i dlaczego ten właściciel wydzwania ? Aha i tu masz odpowiedni dział w którym powinieneś napisać swój Post viewtopic.php?f=6&t=4320
Usługi koparko-ładowarką Cat 428C, Przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wykonanie drenażu opaskowego hydroizolacje fundamentów montaż przydomowych oczyszczalni ścieków. Wszelkiego rodzaju roboty ziemne. Jastrzębie Zdrój tel. 796-565-717

Awatar użytkownika
owczarekniemiec
Fachoperator

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 10 Lis 2010 21:21
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 7

Maszyna: Cat 428C 2000r.


DLACZEGO USUNIĘTO MÓJ POST!!!

Postprzez Gracjan » 01 Mar 2012 21:55

w linku, ktory podal kolega powyzej przeczytaj 2 post od konca. To tyle na ten temat - mozna wrzucic go do kosza.
„Młodym ludziom wydaje się, że w życiu najważniejsze są pieniądze. Na starość są już tego pewni.”
- O. Wilde

Awatar użytkownika
Gracjan
Młodszy operator

  • Posty: 107
  • Rejestracja: 19 Cze 2010 00:10
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Pochwały: 7

DLACZEGO USUNIĘTO MÓJ POST!!!

Postprzez rudesmen » 01 Mar 2012 22:43

Posty są usuwane z różnych przyczyn. Jednak nie masz się co tak bulwersować (CAPSLOCK) ponieważ wynika to z Waszych błędów - nie moich. Poza tym, czasem posty - ostrzeżenia znikają gdy dostaję pismo od prawnika danej firmy z informacją, że zapraszają mnie do sądu ponieważ "dobro ich klientów jest naruszane" :wink:

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: DLACZEGO USUNIĘTO MÓJ POST!!!

Postprzez korba71 » 02 Mar 2012 00:30

rudesmen napisał(a):Posty są usuwane z różnych przyczyn. Jednak nie masz się co tak bulwersować (CAPSLOCK) ponieważ wynika to z Waszych błędów - nie moich. Poza tym, czasem posty - ostrzeżenia znikają gdy dostaję pismo od prawnika danej firmy z informacją, że zapraszają mnie do sądu ponieważ "dobro ich klientów jest naruszane" :wink:

jaki sens ma temat nieuczciwych firm skoro byle dziad wynajmuje prawnika i post znika, i znowu jakis ciołek daje sie nabrać, to tak nie moze wyglądać wkurw...em sie .

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


DLACZEGO USUNIĘTO MÓJ POST!!!

Postprzez rudesmen » 02 Mar 2012 11:22

Nie "sęs", a sens. A czy jest czy nie to już inna kwestia. Ja nie będę odpowiadał za prawdziwość lub nie informacji na forum.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Dlaczego usunięto mój post?

Postprzez korba71 » 02 Mar 2012 18:37

Dzieki za napietnowanie braku wiedzy ortograficznej, to taki manewr taktyczny, na drugi raz zaznacz na różowo, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Dlaczego usunięto mój post?

Postprzez rudesmen » 02 Mar 2012 18:40

korba71 nie zauważyłem, że to Twój post, Twoje poprawiam bez szemrania :mrgreen: ale naprawdę mógłbyś w końcu zacząć korzystać ze sprawdzania pisowni jakie oferują przeglądarki.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Dlaczego usunięto mój post?

Postprzez korba71 » 02 Mar 2012 18:43

A jesli powiem ci ze mam włączona i dalej MI COS UMYKA uwierzysz ? :D

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Dlaczego usunięto mój post?

Postprzez rudesmen » 03 Mar 2012 13:53

No trudno, ważne, że próbujesz :)

Skonsultowałem sprawę tematu Uwaga! Firmy które lepiej omijać z daleka z prawnikiem i w zasadzie dla własnego dobra powinienem cały temat usunąć...

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Dlaczego usunięto mój post?

Postprzez korba71 » 03 Mar 2012 18:25

Teoretycznie masz racje ,prawo jest tak skonstruowane ze jest domniemanie niewinności ,i zanim nie udowodnisz winy przed sadem osoba jest niewinna ,a te posty moga byc uznane za próbę znieważenia ,proponuje zejsc do podziemi ,albo zmienic forme tematu ,np zamiast pisac ze dana firma jest nieuczciwa zadawac pytanie czy firma o takiej albo innej nazwie jest uczciwa ,wszyscy beda wiedziec o co chodzi ,reszte mozna dogadac na PW ,szkoda by było zrezygnowac z tego tematu.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Dlaczego usunięto mój post?

Postprzez mechanior » 06 Mar 2012 12:03

za treść postów pośrednio odpowiada właściciel forum czyli kolega Rudesmen
wielu użytkownikom wydaje się że pisząc pod nickiem są bezkarni a to pomyłeczka i to gruba
dlatego takie tematy to śliska sprawa, ktoś coś nabazgra może i w dobrej wierze ale bez dowodów czy pewności i masz GRUBY pasztet a w tym temacie padają CIĘŻKIE OSKARŻENIA o oszustwa i wyłudzenia a czasem po prostu poszkodowany nie doczytał oferty czy umowy...
ja rozumiem rozgoryczenie i wolę ukarania czy walki o swoje, jednak najpierw trzeba spokojnie spojrzeć z boku bo te posty są przeważnie pisane pod wpływem emocji a jak wiadomo te nie rządzą się zdrowym rozsądkiem...

z drugiej strony nie brakuje takich co za darmo i w ich mniemaniu anonimowo chcą załatwić swoje jakieś "sprawy" albo po prostu czysto po polsku z bezinteresownej zawiści oczernić kogoś dla rozrywki czy podbudowania własnego kulawego EGO...
a jest ich mnogo...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

Online

  • Posty: 20866
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej