Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

11 Cze 2012 22:36

proponuję przyznać koledze IKOP rangę specjalisty głównie w zakresie maszyn LIEBHERR ale i za wiedzę ogólną a przede wszystkim za wolę pomocy!

proponuję też stworzyć rangę ZNAWCY lub KOPACZA (SUPERKOPACZA) przyznawaną użytkownikom sprzętu z dużym doświadczeniem i udzielającym się na forum ta ranga przyznawana by była na podstawie punktów POMÓGŁ i w głosowaniu na wniosek forumowiczów, proponuję od co najmniej 20-30 albo 50 jeśli zaczniemy przestrzegać przyznawania punktów POMÓGŁ (powinienem mieć już z 300 a niektórzy z kolegów KOPACZY co najmniej po 50)

mam też taką sugestię by administracja odkurzyła instytucję OSTRZEŻENIA
cenimy sobie liberalne stosunki na forum ale niektórzy przeginają: głupie dyskusje, wyzwiska i groźby a potem cisza, takie postępowanie powinno być OZNAKOWANE zwłaszcza u kolegów nachalnie reklamujących swoje usługi w wątkach z poradami, oczywiście odwracalnie, na wniosek forumowiczów po odrobieniu przewinień :faja:

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

11 Cze 2012 23:23

mechanior napisał(a):mam też taką sugestię by administracja odkurzyła instytucję OSTRZEŻENIA

Mi tam pasi. :mrgreen:

mechanior napisał(a):proponuję przyznać koledze IKOP rangę specjalisty głównie w zakresie maszyn LIEBHERR ale i za wiedzę ogólną a przede wszystkim za wolę pomocy!

Masz rację należy się. :wink:

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

19 Cze 2012 20:23

I co z rangą kolegi IKOPa ??? dostał czy nie dostał?

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

19 Cze 2012 20:40

Rudesmen się coś nie odzywa, nie wiem dlaczego...

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

19 Cze 2012 20:49

Pewnie czeka na rozwój sytuacji, czy temat kogos zainteresuje i jakies wypowiedzi, troszke spóźniliśmy sie z reakcją, kolega IKOP ma solidną wiedze w dziale liebherr, rzadko tam zagladam ale forumowicze którym pomaga lub pomógł kolega ikop powinni ruszyć dupy i cokolwiek napisac w tym temacie.

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

19 Cze 2012 22:13

ale jak zwykle wisi im to bo jak już otrzymali pomoc to mają wszystko w dupie
gdyby był porządek to punkty POCHWAŁ byłyby respektowane i jako tako przyznawane,
nowi by nie pyskowali a przedstawiciele firm nie wklejali reklam w tematy pomocy reagując na krytykę szczekaniem...
ale świat byłby zbyt piękny, spokojny i przez to nudny...
korba - moim zdaniem tobie należy się już ranga jakiegoś SENIORA-KOPACZA
tak samo jak kolegom dawidg2, Jarewa i jeszcze kilku ...

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

19 Cze 2012 23:52

mechanior napisał(a):tak samo jak kolegom dawidg2

a mnie to za co niby? :?:

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

20 Cze 2012 01:10

mechanior napisał(a): ranga jakiegoś SENIORA-KOPACZA

seniorem zostałem w tamtym roku ,skonczyłem 40 :cry: a kopczem?? chyba jeszcze musze troche sie pomęczyć :D

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

20 Cze 2012 08:37

dawid, to nie kara
masz prawie 2000 postów, obserwuję jak udzielasz kolegom porad, jak pomagasz, piszesz mądre rzeczy, twoja wiedza jest cenna dla forum, o tym wszystkim świadczą punkty POCHWAŁ które dostałeś, jeśli byłyby solidnie przyznawane dostałbyś ich znacznie więcej...
korba, życie zaczyna się po 40tce a najlepiej po 50tce lub po dwóch :mrgreen:

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

20 Cze 2012 11:20

Moja wiedza to raczej to co tu przeczytam to powielam, tata ma firmę to też się grzebie to i owo. Kiedyś więcej ale teraz mamy 2 mechaników co się naprawami zajmują bo wszystkiego samemu już się nie da robić.


Niech tam szefostwo zdecyduje. Ja to raczej stary wyjadacz forumowy ponad 4 lata tutaj. :)

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

21 Cze 2012 05:49

Mechanior a może uruchom ankiete?.Tam w dolnej czesci tego tematu powinna byc taka opcja. A jak niema to niech Admin ją uruchomi :wink: ja jestem jak najbardziej zza. :wink:

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

21 Cze 2012 10:47

wiem że jest taka opcja ale jaki sens ma ankieta skoro do tematu zaglądają 3 osoby ?

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

21 Cze 2012 12:22

Ja też zaglądam, ale się nie wypowiadam, bo nie mam Liebherra :D Jednakże jestem jak najbardziej za, bo czytam często posty kolegi Ikopa i chylę mu czoła w temacie tych maszyn.
Co do kolegi dawidg2 również się zgadzam. Ilość postów napisanych przez niego daje dużo do myślenia. Także pochwały są tego potwierdzeniem.

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

21 Cze 2012 19:21

To w kazdym temacie trzeba powklejać linki do tego tematu :D

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

29 Cze 2012 10:34

Nie odzywałem się w temacie, bo miałem nadzieje, że w końcu trafie na nowe posty kolegi Ikop, ale tak się nie stało. Dzisiaj sprawdziłem "Ostatnia wizyta: 3 Maj 2012, o 17:40"...
Senior kopacza jak najbardziej, zastanowię się na inną nazwą tej rangi, ale jak nic nie wymyślę to w przyszłym tyg ją wprowadzimy :)

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

29 Cze 2012 23:33

ja też popaczyłem ( :mrgreen: ) i zgadzam się, dawno nas nie odwiedzał
no cóż, koledzy są zajęci pracą, np AMBROŻY, też by mu się należało bo jak nas odwiedza to mądrze pisze, tak samo VETRIESKA

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

01 Lip 2012 08:26

Ja też od siebie dorzucę kilka groszy w tej sprawie, bo kiedyś tez miałem przyjemnosć osobiscie goscic w firmie pana Ikopa po którym widac naprawde ze sie dobrze zna na Liebherr i nie tylko, wiele razy mi pomógł w awaryjnych sytuacjach czy to przez tel czy też w inny sposób dlatego uważam że już dużo wczesniej powinien mieć przydomek Specjalisty, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale Pozdrawiamy Pana Ikopa i prosimy o nowe wpisy na forum jeśli to mozliwe.

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

13 Sie 2012 22:55

No i cisza żadnych nowych rang ani specjalistów :D

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

14 Sie 2012 19:46

Bo jakoś nowi specjaliście zbytnio się nie udzielają. :?

IKOP - SPECJALISTA i nowe rangi

03 Wrz 2012 19:41

Dostał :D
Wyślij odpowiedź