Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

DZIAŁ - SILNIKI

14 Sie 2012 00:57

Proponuję aby umieścić go na samym dole działu MASZYNY BUDOWLANE
sądzę że będzie to dobre miejsce dla dyskusji o problemach z silnikami w każdym rodzaju sprzętu, ponieważ niektóre problemy giną między popularnymi maszynami, sprzętem rolniczym i dziwacznymi markami maszyn budowlanych które generalnie są wyposażane w standardowe silniki DEUTZ czy PERKINS...
co myślicie?

DZIAŁ - SILNIKI

14 Sie 2012 13:25

Zgadzam się. Nie raz przeglądam nieprzeczytane posty i tak jak mówi kolega mechanior. W różnych dziwacznych maszynach są popularne silniki, a giną między postami poważne problemy, które powtarzają się później w bardziej popularnych maszynach.

DZIAŁ - SILNIKI

14 Sie 2012 18:55

Racja panowie forum powinno sie rozrastac i rozwijać ,dodatkowy dział napewno nie zaszkodzi , tylko admin bedzie miał troche roboty ---było juz sporo tematów o silnikach wiec warto by było je przenieść do tego nowego działu .

DZIAŁ - SILNIKI

15 Sie 2012 11:51

Ja już nawet mam jeden problem nie rozwiązany do dziś z jednym silnikiem. Zdradzę jak będzie nowy dział :mrgreen:

DZIAŁ - SILNIKI

01 Wrz 2012 17:22

peckiel napisał(a):Zdradzę jak będzie nowy dział :mrgreen:

:D wracam do tematu, dawno nic nowego nie pojawiło sie na forum- może nowy dział tak na pożegnanie wakacji :mrgreen: widziałem dzis post kolegi IKOP ma sporą wiedze w dziale LIBHERR i pewnie nie tylko ,jesli by dostał tą range pewnie czesciej by sie pojawiał a tacy fachowcy są nam potrzebni ,administracja pewnie na IBIZIE :mrgreen: nam szefo mówi ze mamy cały rok wakacje :D

DZIAŁ - SILNIKI

01 Wrz 2012 18:08

Z tego co czytałem nie raz posty kolegi IKOPA to z pewnością należy mu się ranga specjalisty w tej marce i to z jego nickiem na zielono :D Poważnie powinno to być jako uhonorowanie posiadanej wiedzy w temacie Liebherra
Dział silniki jest potrzebny. Ostatnio nawet widziałem temat w którym MECHANIOR pisał na temat silników Perkinsa które występują zarówno w Cacie jak i JCB. Tak jak silniki Isuzu czy Mitsubichi występują w różnych maszynach. W ten sposób uniknęli byśmy powielania problemu w różnych tematach.

Re: DZIAŁ - SILNIKI

08 Paź 2013 11:59

Chcieć to muc. Czas działać. Dorzucę coś od siebie w miarę skromnej wiedzy i możliwości na temat Deutz i Hatz.
Wyślij odpowiedź