Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

za krótki czas na pisanie posta

07 Gru 2012 18:47

Witam. Po raz kolejny pisze posta i chcę go wysłać a to nagle zaloguj się i posta już nie ma. Da się jakoś wydłużyć czas na pisanie
Pozdrawiam

za krótki czas na pisanie posta

07 Gru 2012 19:13

Jeżeli przeglądasz forum na swoim osobistym/domowy komputerze to proponuje przy logowaniu zaznaczyć opcję: "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" wtedy zawsze będziesz zalogowany i problem się już nie pojawi.

A gdy problem już wystąpi możesz kliknąć "wstecz" w przeglądarce (strzałka w lewo koło paska adresu) aż pojawi się to co pisałeś, skopiować i wkleić po zalogowaniu.

W ogóle wydaje mi się, że w przypadku który opisujesz po zalogowaniu się to co pisałeś nie powinno znikać.
Mniej więc po jakim czasie następuje wylogowanie od momentu zaczęcia postu?

za krótki czas na pisanie posta

09 Gru 2012 16:10

Witam. Dzięki za odpowiedź i porady :D . Wylogowuje mnie gdzieś po ok 10 min. Ale zrobię jak mówisz i będzie dobrze

za krótki czas na pisanie posta

14 Gru 2012 12:35

czasem tak jest, nie wiem czy nie chodzi przypadkiem o politykę cookies
mnie kiedyś wyrzucało dosyć często i nawet klikanie wstecz nie pozwalało odzyskać napisanego tekstu
po napisaniu kilku długich (kilkudziesięciu linijek) tutoriali i straceniu ich zacząłem kopiować tekst do schowka w trakcie pisania

od pewnego czasu nie mam już takich problemów, pewnie po ostatniej zmianie o której pisał Admin...
Wyślij odpowiedź