Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

z ogólniona segregacja postów.

04 Mar 2013 21:01

Może rudesmen widzi kto jest często i sam będzie miał jakieś typy? Może sam założyciel tematu ma chęć? Ja bywam codziennie przynajmniej raz dziennie tylko nie wiem czy to wystarczy :?

Póki co to trzeba by było poczekaj co rudesmen powie na to wszystko...

z ogólniona segregacja postów.

04 Mar 2013 21:46

a gdzie się podział nasz moderator ? Jak patrzę to ostatnia wizyta Joorasa na forum to 18.10.2012r. :crazy: Trochę długo nas nie odwiedza jak na moderatora :D Ominęło go już tysiące postów od tego czasu zapewne...

z ogólniona segregacja postów.

04 Mar 2013 21:47

Też już kiedyś zwracałem na to uwagę, ale pozostało to bez odpowiedzi.

z ogólniona segregacja postów.

04 Mar 2013 22:37

co do propozycji na moderatorów najczęściej na forum bywają min ja :D master123 peckiel korba71 dawidg2 mariomecalac Jarewa jeżeli kogoś przegapiłem to przepraszam

z ogólniona segregacja postów.

05 Mar 2013 13:47

Panowie cieszę się ze dyskusja trwa na ten temat:) ja tylko podałem propozycję:)
Kolego peckiel jesli trzeba bedzie to i ja służę pomocą i mogę sie czesciowo zająć,czesto jestem na forum.:)
Kolego Mechanior cieszę się że zwrociłeś uwagę na kilka rzeczy i rozkeciłeś dalszą dyskusję:) poruszyłeś temat haosu na forum i braku skrupulatnego pilnowania swojego postu,jeśli chodzi o dodanie do właściwego działu,ale tak jak pisałem (nie wiem czy nie doczytałeś) proponowałem aby dodanie kategori czego ten post dotyczy był obowiązkowym elementemi nie było by mozliwosci założenia tematu bez uprzedniego zrobienia tego,a Moderator ktory byłby odpowiedzialny sprawdzał by to i ewentualnie korygował błedy:) poruszyłeś tez temat nie własciwego wyszykiwania, masz rację,lecz nie każdy potrafi jasno spreyzowac to czego szuka,i czesto po kilkukrotnych próbach rezygnuje i zakłada posta a pozniej jak sie okazuje ,dubluje kolejny temat,za co dostaje zjebe :lol: Mowiłeś tez o grupie uzytkówników zakłądająca posty typu PILNE i uzytkownicy którzy NIE MAJĄ CZAS, niestety jak ktoś chce własnymi siłami rozwiązac problem to musi poswięcic czas i posiedziec na forum,a Ci który liczą że załatwią wszystko w pięć minut to maja poprostu problem, SERWISMENI się kłaniają:) Nasze forum ma pomagać i to robi,sam tu wiele pomocnych rzeczy znalazłem,ale nie okłamujmy się zawsze jest tak ze na pstryknięcie palcem uzyskamy odpowiedzi:) ale dyskutujmy dalej:) może moj pomysł jest dobry,może zły, a może poprostu znajdziemy wspolnie jakąś alternatywe? po to załozyłemten temat, zeby kazdy miał szanse wyrazić opinie na ten temat :D

z ogólniona segregacja postów.

08 Mar 2013 03:15

Piotrek8912 chodzi Ci o coś takiego jak otagowanie postów ? :)

Re: z ogólniona segregacja postów.

08 Mar 2013 22:44

MajsterTB a co znaczy otagowanie?:) chyba nie kminie o co Ci chodzi:);p

z ogólniona segregacja postów.

09 Mar 2013 11:24

http://www.tumblr.com/docs/pl/using_tags może rozjaśni niektórym sprawę z tagowaniem

z ogólniona segregacja postów.

09 Mar 2013 22:30

Co tam temat ob cichł?

Re: z ogólniona segregacja postów.

10 Mar 2013 15:51

No Koleżko coś ucichło...zaglądam co dziennie,kilka razy dziennie i nijak się rozmowa nie klei..;/ jakby co to nadal aktualne,czekamy na dalsze opinie i pomysły:) a propos tagów,to chyba było by duze zamieszanie.jesli dobrze rozumuje działanie tego..:) ale to tylko moja opinia:) ja nadal jestem za segregacja:) kto jest za Łyżka w górę :lol: :lol: :lol:

z ogólniona segregacja postów.

10 Mar 2013 16:19

peckiel napisał(a):Póki co to trzeba by było poczekaj co rudesmen powie na to wszystko...

No a on nic nie powiedział ... coś słabo go interesuję ten temat . Dlaczego on nic nie odpisuję ??

z ogólniona segregacja postów.

10 Mar 2013 16:28

Na temat naszego niebieskiego moderatora też milczy...

z ogólniona segregacja postów.

10 Mar 2013 16:49

No nic nikt nie wie ... On sam też chyba nie . Jak sam nie ogrania forum to niech wyznaczy jakiś moderatorów . Hmm a może czeka aż ten temat umilknie heh . Czekam na jego odpowiedź bo widziałem że dzisiaj tu był.

z ogólniona segregacja postów.

10 Mar 2013 16:55

Jak sam nie ogrania forum to niech wyznaczy jakiś moderatorów

Pewnie, że tak. Wyobrażam sobie ile to roboty, bo sam staram się czytać wszystkie posty po kolei i jak się nie robi tego codziennie to jest taka kumulacja, że trzeba na to poświęcić sporo czasu. Żeby było jeszcze chociaż ze dwie osoby to co innego.

Czekam z niecierpliwością na odzew od rudesmena

z ogólniona segregacja postów.

14 Mar 2013 15:52

ja uwazam ze admin powinien wyznaczyc przynajmniej 2 nowych moderatorow do pilnowania porzadku. ale co do pomyslu podzialu kategorii na podkategorie i podpodkategorie to uwazam ze lepsze byloby tagowanie tematow o ktorym napisal MajsterTB. na niejednym forum siedze a taka opcja jest na wielu i jesli tam zawodzi tradycyjne wyszukiwanie to wlasnie tagi sie przydaja. trzeba tylko nauczyc uzytkownikow ich uzywania(szukajacych jak i piszacych tematy). na tych ktorzy nie beda chcieli sie uczyc jak pisal mechanior powinni byc nowi moderatorzy :D

z ogólniona segregacja postów.

14 Mar 2013 23:16

Panowie przede wszystkim brakuje porządku moderatorów brak to jedno za tagowaniem postów jestem jak najbardziej nie utrudni to korzystania z dotychczasowej wersji forum a pomoże szybciej wyszukiwać dane problemy czy posty

z ogólniona segregacja postów.

23 Mar 2013 19:33

jeżeli tagowanie pomoże to jestem za bo już mnie rozpierdziela jak muszę pisać te same rzeczy po kilka razy

z moderatorami to wiecie jak jest, admin musi mieć zaufanie, było już kilku i widać jak się to kończyło...

z ogólniona segregacja postów.

23 Mar 2013 20:34

Z tym, że wybierając moderatora, admin może zaufać wyłącznie z góry, bo moim zdaniem zaufanie buduje się znając człowieka w realu. W rzeczywistości wirtualnej te zaufanie może być zbudowane jedynie na częstotliwości bywania danej osoby, pochwałach w przypadku naszego forum i sensowności wypowiedzi.
Może przydałoby się ustanowić jakieś warunki dla wybranego moderatora? Czas próby, możliwość kontaktu poza internetem np. telefoniczny?


mechanior ja oczywiście nie mam nic do tego, że zostałeś moderatorem, bo w twoim przypadku jest to całkowicie uzasadnione i nie ma żadnych wątpliwości. Bywasz na forum często, upominasz użytkowników, pomagasz na co dowodem są pochwały i ilość postów jakie masz za sobą.

z ogólniona segregacja postów.

23 Mar 2013 23:58

peckiel ale przyznaj ,że ty też myślałeś o tym ,żeby zostać moderatorem ja również i nie będę tego ukrywał powinno być 5 moderatorów + admin ( jak główne kategorie koparko-ładowarki koparki itd) wtedy każdy pilnował by swojego działu i nie było by takiego bałąganu bo przy tej ilości postów jaka jest na forum to jedna czy dwie osoby tego nie upilnują

z ogólniona segregacja postów.

24 Mar 2013 10:24

Myślałem o tym. Lubię próbować nowych wyzwań. Na pewno lżej by było dla admina żeby miał więcej ludzi do pomocy.
Wyślij odpowiedź