Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

REGULAMIN FORUM

09 Maj 2013 19:04

mechanior napisał(a):"przytulił" co najmniej ładowarki i minikoparki ze względu na duży udział CATa

a nie lepiej byc moderatorem całosci ??? sa dni ze jednego lub drugiego z was albo admina nie ma dzien lub dwa ,ale zawsze ktos jest co z tego jak nie ma uprawnien do wiekszosci działów ,nie rozumiem skąd taki podział ,mamy moderatorów z prawdziwego zdarzena i co z tego ?to tak jakbyście mieli wspólne narzędzia i jeden miał klucze od 8 do 17 a drugi od 18 do 36.

REGULAMIN FORUM

09 Maj 2013 19:09

Dobrze Korba mówi, dać wam ful opcję.

REGULAMIN FORUM

09 Maj 2013 22:29

dobrze gada polać mu :mrgreen: chęci macie panowie ale admin was krótko trzyma ...

REGULAMIN FORUM

09 Maj 2013 22:39

okres próbny musi być, jakby teraz Rudesmen musiał poprawiać po mnie jakieś syfy? a tak to tylko w 3 działach mogłem namieszać, łatwiej ogarnąć...
mam nadzieje że się choć troszkę sprawdziłem :mrgreen:

REGULAMIN FORUM

10 Maj 2013 17:59

Zgadzam się z mechaniorem. Okres próbny był, teraz niech Rudesmen zadecyduje czy się sprawdziliśmy i jak mu się podoba to niech da nam pełne uprawnienia.

Re: REGULAMIN FORUM

12 Maj 2013 10:59

Nie chce być wredny ale zabrzmiało to jak wyrok. Czy jesteś pewny że swoje działy zrobiłeś na tip top? że chcesz więcej?

REGULAMIN FORUM

12 Maj 2013 11:09

Czy jesteś pewny że swoje działy zrobiłeś na tip top? że chcesz więcej?

Odkąd jestem moderatorem to staram się jak najlepiej. Poprawić wszystko wstecz to by zajęło lata świetlne :lol: Czasami są takie sytuacje, że widzę jakieś uchybienie, a nie mogę zadziałać, bo brak uprawnień.
Wiadomo, człowiek pracuje to nie zawsze jest czas na siedzenie na forum, ale staram się codziennie zaglądać.

Re: REGULAMIN FORUM

12 Maj 2013 11:31

No i tu jest problem bo z tego co kojarzę ideologia powstania moderatorów miała być po to by posprzątali działy i pilnowali. Ale widocznie to olewasz bo jak powiadasz "Poprawić wszystko wstecz to by zajęło lata świetlne a nie masz czasu" czyli jednym słowem nie nadajesz się na moderatora i zdania nie zmienię.

REGULAMIN FORUM

12 Maj 2013 11:36

A ty zapewne się nadajesz. Na szczęście nie ty oceniasz kto się nadaje a kto nie. Nie znasz uzgodnień z Rudesmenem a próbujesz oceniać co kto zrobił czy robi.

REGULAMIN FORUM

12 Maj 2013 11:47

Jarewa nie przesadzasz troszkę? według mnie chłopaki się wywiązują ze swoich obowiązków a poprawić każdy post na forum to bardzo ciężko zresztą sporo poprawiał rudesmen

Re: REGULAMIN FORUM

12 Maj 2013 19:26

A w czym niby przesadzam? przecież wyraźnie było rozmawianie żeby włączyć kilku moderatorów żeby posprzątali działy. Rudesmenem miał wyłonić takich co się nadają. A jeden nowy administrator zapomniał już czarodziejskiego przycisku przy temacie "Zgłoś moderatorowi"

REGULAMIN FORUM

12 Maj 2013 19:45

Kolego o co ci chodzi? Zazdrościsz i chcesz życie utrudnić? Bo ja nie wiem co ci się nie podoba. Jak coś się nie podoba to mów otwarcie i po sprawie, a nie piszesz na domysły.

REGULAMIN FORUM

13 Maj 2013 21:32

Nie kłóćcie się Panowie o głupoty, jest jak jest praca i bycie moderatorem to sorki ale nie da się ogarnąć tylu działów nawet mając tydzień wolnego w pracy, to nie ma szansy by to wszystko ogarnąć

REGULAMIN FORUM

13 Maj 2013 21:36

Cała sprawa się rozchodzi o to, że na bieżąco wszystko da się ogarnąć i to bez problemowo. Ja nie widzę problemu.

Dyskusja dotyczy regulaminu forum, dlatego ja w ogóle nie rozumiem tego całego wywodu dotyczącego kto co powinien robić i kto kim powinien być.

REGULAMIN FORUM

06 Cze 2013 15:05

Chłopaki wiele piszecie ale dla nowych użytkowników dalej jest chaos:)

Napiszcie wprost co można a czego nie można z tymi podpisami:

a) kiedy można link - adres strony + link

b) kiedy można sam podpis w stylu: naprawiam maszyny, sprzedaję grabię ; bez linka do strony firmowej.

Bo teraz jak przeglądam forum to trudno na tej podstawie coś stwierdzić : dużo ludzi ma linki, dużo ludzi ma sam podpis, itp.

REGULAMIN FORUM

09 Cze 2013 13:45

no i skoro już nowi użytkownicy pytają o takie rzeczy to chyba warto się na poważnie zabrać za ten temat...

REGULAMIN FORUM

10 Cze 2013 11:28

Bo nowi użytkownicy chcą wiedzieć co można a co nie w tej kwestii, kto siedzi w branży ten wie że jest to temat bardzo istotny a ja dalej nie uzyskałem odpowiedzi co można zawrzeć w tym podpisie...

REGULAMIN FORUM

10 Cze 2013 15:26

najwięcej pytań co można mają użytkownicy którzy chcą zawrzeć reklamę swoich usług czy to serwisu czy usług sprzętem nie oszukujmy się ale taka jest prawda

REGULAMIN FORUM

10 Cze 2013 16:01

kolego maszyny-budowlane, nie oszukujmy się, na etapie 2 postów nie wolno ci zamieścić bezpośredniego linku w podpisie, zastanawiamy się tylko teraz po jakim czasie/ilości postów będzie wolno takie linki umieszczać

natomiast masz pełne prawo do reklamowania swojej działalności w dziale GIEŁDA i SERWISY

w podpisie możesz użyć nazwy swojej firmy i nr telefonu BEZ LINKÓW
nie przesadzając z kolorystyką, bez WIELKICH liter

jeśli będziesz pomagał na forum a nie używał swoich wypowiedzi tylko do nabijania postów to administracja pewnie wyrazi zgodę na wyraźniejsze reklamowanie twojej marki

REGULAMIN FORUM

10 Cze 2013 16:23

mechanior granica 50postów do podpisu zawierającego link do reklamy wydaje się być sensowną nie wiem co ty i cała administracja na to?
Wyślij odpowiedź