wibako

Usterki na forum

Usterki na forum

Postprzez rudesmen » 09 Gru 2005 21:12

Ponieważ nie jestem profesionalistą w instalowaniu modów na forum, czasami mogą pojawić się różne błędy dlatego proszę je tu zgłaszać.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2187
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Reklama

simmet

Postprzez Sir Anthony Bamford » 28 Kwi 2006 13:10

jak to jest z tym logwaniem jak się zaloguję i Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie i zaznaczam to i niedardy tak zrobic

Awatar użytkownika
Sir Anthony Bamford
Operator

  • Posty: 449
  • Rejestracja: 20 Lut 2006 16:31
  • Miejscowość: ...::PL::...

Postprzez rudesmen » 30 Kwi 2006 09:46

o tym wiem :cry:, ale nie wiem jak to naprawic dużo czytałem o tym, ale nie mogę w żaden sposób rozwiązać problemu

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2187
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez Sir Anthony Bamford » 22 Cze 2006 18:18

jest jedna jak ja załozę temat to raobi taką duzą przerwę co to moze byc
fotka:
Image

Awatar użytkownika
Sir Anthony Bamford
Operator

  • Posty: 449
  • Rejestracja: 20 Lut 2006 16:31
  • Miejscowość: ...::PL::...

Postprzez rudesmen » 23 Cze 2006 17:27

małe to zdjęcie zabrado nie widać, za każdym razem tak masz? jak długo Ci sie to wyświetla?

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2187
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez Sir Anthony Bamford » 23 Cze 2006 23:06

juz od dwóch dni większ faotka
Image

Awatar użytkownika
Sir Anthony Bamford
Operator

  • Posty: 449
  • Rejestracja: 20 Lut 2006 16:31
  • Miejscowość: ...::PL::...

ciasteczka

Postprzez lechu48 » 25 Wrz 2006 16:45

widziałem datę ywsłania postu, ale myśle że problem tkiw w ciasteczkach cookies poszukaj w opcjach bo nie wiem jaką masz przeglądarke :D

[ Dodano: Pon Wrz 25, 2006 4:46 pm ]
widzialem datę postu :) myslę że problem tkwi w ciasteczkach (cookies)

lechu48
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 03 Wrz 2006 21:38
  • Miejscowość: okolice łowicza

dotyczy Private Message--- Critical error :/

Postprzez Sylwek. » 09 Lis 2006 15:39

Nie wiem co jest grane ale opisze mój przypadek. Co dostane PW czyli prywatną wiadomośc od kogoś z forum , pojawia sie wyskakujace okienko z napisem "dostałeś nowa wiadomość , kliknij TU by odczytać" - nic nie robie,nic nie klikam ,totalny zawias kompa jedyne co chodzi to biały krzyżyk w czerwonym tle z napisem wyświetlającym co 10 sek "CRITICAL ERROR" czyli tzw . trojan ,antywir nie chce go usunać , jedyne co działa to Przywracanie systemu by to znikneło


miał ktoś taki przypadek ??? :crazy: :crazy:

[ Dodano: Czw Lis 09, 2006 2:39 pm ]
Nie wiem co jest grane ale opisze mój przypadek. Co dostane PW czyli prywatną wiadomośc od kogoś z forum , pojawia sie wyskakujace okienko z napisem "dostałeś nowa wiadomość , kliknij TU by odczytać" - nic nie robie,nic nie klikam ,totalny zawias kompa jedyne co chodzi to biały krzyżyk w czerwonym tle z napisem wyświetlającym co 10 sek "CRITICAL ERROR" czyli tzw . trojan ,antywir nie chce go usunać , jedyne co działa to Przywracanie systemu by to znikneło


miał ktoś taki przypadek ??? :crazy: :crazy:

Awatar użytkownika
Sylwek.
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 16 Lip 2006 10:00
  • Miejscowość: Pasym

Postprzez SITEMASTER » 08 Lut 2007 21:25

Ostatnio zauważyłem pewien problem na forum. Np w dziale giełda wyświetla mi się jeden post jako nieprzeczytany, więc go otwieram i czytam, a następnie klikam strona głowna i nadal widzę że ten post jest podświetlony jako nieprzeczytany. Wchodzę do niego jeszcze raz ale nic nowego niema, okazuje sie, że jest inny post w innym temacie w dziale giełda nieprzeczytany.
Trochę zamieszałem, rozumiecie ? Ktoś też to zauważył ?

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Postprzez agil » 08 Lut 2007 23:20

Jest tak samo jak mowisz ale po kolejnym zalogowaniu sie na forum mi to znika, wydaje mi sie ze to problem przegladarki a nie samego skryptu forum. Ewentualnie odswiezania.

A jakbym sie na tym cokolwiek znol to by juz bylo wogole fajnie :P hehehe

Pozdrawiom

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez Sir Anthony Bamford » 12 Lut 2007 15:31

Sylwek. napisał(a):Nie wiem co jest grane ale opisze mój przypadek. Co dostane PW czyli prywatną wiadomośc od kogoś z forum , pojawia sie wyskakujace okienko z napisem "dostałeś nowa wiadomość , kliknij TU by odczytać" - nic nie robie,nic nie klikam ,totalny zawias kompa jedyne co chodzi to biały krzyżyk w czerwonym tle z napisem wyświetlającym co 10 sek "CRITICAL ERROR" czyli tzw . trojan ,antywir nie chce go usunać , jedyne co działa to Przywracanie systemu by to znikneło


Z tego co wiem to forum kopaczka.pl nie ma opcji STMP do poczty ja mam ustawione.

SITEMASTER napisał(a):Ostatnio zauważyłem pewien problem na forum. Np w dziale giełda wyświetla mi się jeden post jako nieprzeczytany, więc go otwieram i czytam, a następnie klikam strona głowna i nadal widzę że ten post jest podświetlony jako nieprzeczytany. Wchodzę do niego jeszcze raz ale nic nowego niema, okazuje sie, że jest inny post w innym temacie w dziale giełda nieprzeczytany.
Trochę zamieszałem, rozumiecie ? Ktoś też to zauważył ?


Jak masz 2 strony postu to musisz przeczytać te 1 strone i póniej już tego nie będzie

jak coś to pytajcie :D

Awatar użytkownika
Sir Anthony Bamford
Operator

  • Posty: 449
  • Rejestracja: 20 Lut 2006 16:31
  • Miejscowość: ...::PL::...

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej