Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Mapka:)

19 Lis 2013 21:47

Witam Adminów:) wspólnie z kolegami na czacie padła propozycja zeby powstała mapka z pinezkami i nickiem miejsca zamieszkania danej osoby czy jest taka mozliwosc?:) dośc mozno się integrujemy na tym forum ale każdemu sie jebie kto jest skąd i była by to przydatna pomoc:):D Kto jest za????? :D
Ostatnio edytowany przez peckiel, 19 Lis 2013 21:49, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę o używanie polskich znaków. Popraw post.

Mapka:)

19 Lis 2013 21:51

ja wszystkimi koparkami jestem za

Mapka:)

19 Lis 2013 22:37

jestem za :faja:

Re: Mapka:)

19 Lis 2013 22:39

MARIO/MECALAC napisał(a):jestem za :faja:

Ty bedziesz mial dwie pinezki :mrgreen:

Mapka:)

19 Lis 2013 23:28

i dla tego jestem za :D ba nawet podwójne za :mrgreen: ale za jakieś 7-8 miesięcy tylko jedna :( bo wracam na rodzinne "śmieci" :P

Mapka:)

20 Lis 2013 18:53

na mnie wystarczy szpilka :lol:

Mapka:)

26 Lis 2013 20:59

czy nikt inny nie wyrazi opini?:)

Re: Mapka:)

26 Lis 2013 21:28

Piotrek8912 napisał(a):czy nikt inny nie wyrazi opini?:)

Mogę zapytać w domu????

Mapka:)

28 Lis 2013 11:57

mapka może być
ale jak dla mnie wystarczy by każdy w powitalni napisał kilka słów o sobie, podał adres w przybliżeniu w jakim chce i prowadził rzetelny profil z podaniem kompletu danych
jak dobrze pamiętam to w poprzedniej wersji skryptu mapka była i szaleńczej kariery nie zrobiła

Mapka:)

28 Lis 2013 17:49

Ta mapka furore już robi a jeszcze jej nie ma hehe

Mapka:)

30 Lis 2013 22:13

jak najbardziej jestem za powstaniem mapki :mrgreen: ,
też czasem miesza mi się kto skąd jest... :woot:
wiem tylko że największe zagęszczenie będzie na dolnym śląsku i śląsku :D
za to ja chyba będę miał najbliżej ze wszystkich do Samego Prezesa Kopaczki :mrgreen:

Re: Mapka:)

30 Lis 2013 22:16

Nie ma co się za dużo rozpisywać. Jestem za...

Mapka:)

04 Sty 2014 22:20

Jestem za mapką, bardzo pomocny wynalazek. :)
mechanior napisał(a):podał adres w przybliżeniu w jakim chce i prowadził rzetelny profil z podaniem kompletu danych

Na niektórych skryptach* jest tak, że jak ktoś z forum chce być na mapie, to sam umieszcza "szpilkę" lokalizującą i wtedy w rubryce miejscowość napis zmienia się w odnośnik np. w kolorze niebieskim. Po wciśnięciu miejscowości była by np. widoczna mapa całej Polski, przy "szpilce" nick, np. ranga lub inne, przy czym aby dokładniej sprawdzić lokalizację danego usera, posłużyli byśmy się zoomem, jak w innych wyszukiwarkach z mapami.

*Jak nie fachowo użyłem określenia to mnie poprawić, mogłem się pomylić. :mrgreen:

Mapka:)

09 Sty 2014 21:02

Panowie co z tą mapką?:) ja za bardzo nie wiem jak to zrobic:( może jest wśród nas jakiś hakerzyna co się podejmie wyzwania i zorganizuje to?:) :D

Re: Mapka:)

10 Sty 2014 16:16

Google Map Mod v.2.3.3 To spróbujcie , http://www.przemo.org/phpBB2/forum/view ... 25,start,0
Wyślij odpowiedź