Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Nowe Tematy

04 Lut 2014 21:36

Witam z tego co obserwuje to mało kto się porusza do obowiązku wypełniania wszystkich pól potrzebnych do pomocy w razie usterki. Proponuję takie tematy bez gadania usuwać bo inaczej się nie nauczy ludzi, każde upomnienie nic nie daje a takie kasowanie pomoże. Co myślicie na ten tamat?

Nowe Tematy

22 Lut 2014 01:10

dokładam do tego obowiązek umieszczania w TYTULE tematu podstawowych informacji...

Nowe Tematy

20 Cze 2014 18:45

Panowie a co byscie powiedzieli na coś zupełnie nowego na naszym forum ?,na czatach niekiedy zapraszają goscia ,nasze forum jest spore ,ogulnopolskie i ciagle sie rozwija .Na pytania nie zawsze dostaje sie jednoznaczna odpowiedz zwlaszcza jesli chodzi o przepisy bhp, kodeksu drogowego lub spraw dotyczacych IMBIGS, moze znajdzie sie ktos chetny zeby posiedziec ns forum pare godzin a my zapewnilibyśmy przyzwoitą frekfencje ,ktos z modow musiałby strużowac nad przbiegiem rozmowy zeby gasić emocje :mrgreen: co na to administracja i koledzy?

Nowe Tematy

20 Cze 2014 19:12

a to mogłoby by być bardzo ciekawe.oby tylko gość nie wymiękł od co niektórych pytań hahah.

Nowe Tematy

20 Cze 2014 19:24

Czaty z ekspertami?

Nowe Tematy

21 Cze 2014 01:59

Kogo zaprosisz? A raczej kto przyjmie zaproszenie...

Nowe Tematy

21 Cze 2014 06:52

Nie ma sęsu niczego planować puki nie wypowie sie admin , zaplecze operatorsko mechaniczne jest na najwyższym poziomie ,jest sporo włascicieli firm wiec sprawy zwiazane z prowadzeniem firmy lub zakup maszyny też mamy opanowany ,ale jest sporo takich spraw jak wczesniej napisałem na kture dostaje sie 10 odpowiedzi a na koncu jest kłutnia , takie jak prawo pracy ,bhp te nasze smieszne kursy i uprawnienia ,prawo budowlane lub ruchu drogowego,to taki pomysl ,można o nim zapomniec .

Nowe Tematy

21 Cze 2014 12:58

Pomysł dobry, tylko jak znam życie to Polak nawet prawnikowi po szkołach by powiedział ze się gó.no zna i tyle... było kilku takich na forum a i tematów było parę tak jak napisałeś, przepisy ruchu, kursy itp...
Jak najbardziej jestem na TAK, pozostaje przedyskutować formę takiej porady.
Najlepiej byłoby zgromadzić listę pytań (w formie ankiety) z danej branży np prawnej i poprosić np policjanta z drogówki albo znajomego inspektora z ITD o wyjaśnienie...

Nowe Tematy

21 Cze 2014 20:46

ja mogę się postarać o porady i odpowiedzi na pytania kierowane do Inspektora ITD :mrgreen:

Nowe Tematy

24 Cze 2014 10:40

Pomysł przypomina mi program "na osi" z t.turbo gdzie na koniec programu prowadzący w imieniu widzów zadaje pytania specjaliście. Osoba która udziela odpowiedzi stanie się autorytetem przez co bierze na siebie sporą odpowiedzialność, co może nastręczać problem ze znalezieniem chętnego... ale pomysł super

wujek616 a więc zapytaj Inspektora ITD czy chciałby podzielić się wiedzą na naszym forum. Możemy zorganizować to w formie czatu bądź czegoś na zasadzie wywiadu. Wiadomo czat jest bardziej wymagający ale może uda się :)
Wyślij odpowiedź