wibako

kiedy forum będzie na tapatalk ?

kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez niamek » 03 Lut 2015 17:18

Kiedy to forum będzie dostępne przez tapatalk na androida ? Tak jak każde inne szanujące się forum... w końcu mamy 2015...

niamek
Operator

  • Posty: 323
  • Rejestracja: 30 Lis 2009 14:58
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT 428D 2003r. BMT 02630
CAT 428F 2014r. RAK 00364

Firma: www.dall.com.pl


Reklama

simmet

kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez MARIO/MECALAC » 03 Lut 2015 18:00

Kolego wszystkim forum chodzi więc nie wiem o co biega? Żona ma starego sony Xperia J i forum działa, na Windows Phone również forum działa więc nie wiem o co biega
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez korba71 » 04 Lut 2015 09:23

Dziwne pytanie ja mobilnie korzystam juz od ponad trzech lat na kilku wersjach androida i na wielu urządzeniach mobilnych.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez rudesmen » 06 Lut 2015 01:36

Szczerze mówiąc nigdy z tego nie korzystałem, możesz napisać dlaczego warto było by to dodać?

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez dawidg2 » 06 Lut 2015 09:08

W tapatalku się tylko tematy otwierają, niema grafiki itd. Zdjęcia się otwierają w małej skali. Używam tapatalka do jednego forum, na Windows 8, Kopaczkę normalnie w przeglądarce przeglądam.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez korba71 » 06 Lut 2015 20:02

Zainstalowalem raz zeby czytac posty na jakims forum i jakis czas prześladowali mnie powiadomieniami o wszystkich nowo powstalych dyskusjach,zeby czytac niekture artykuly w gazetach też trzeba mieć zainstalowany tapatalk,odbiegajac od tematu uważajcie na instalowane aplikacje pod płaszczykiem pomocy np. w przyspieszeniu urządzenia lub wydłurzenia pracy bateri czy ochrony lub optymalizacji sprzętu dostajemy dziadostwo kture zasypie nas setkami linkow, reklam, powiadomien ,komunikatów i nie majacych nic wspólnego z rzeczywistością ostrzeżeń, zamiast optymalizacji dostaniemy smietnik ktury jeszcze bardziej zwolni nasze urządzenie,możemy sami sobie posprzatac lub wydłużyć czas pracy bateri, tak samo komentarze kture pisza użytkownicy aplikacji sa w wiekszosci nieprawdziwe.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Re: kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez niamek » 09 Lut 2015 09:15

żeby to było jasne, co daje tapatalk:
- jedna aplikacja do wielu forum, przeglądasz, szukasz wszystkie fora na których jesteś zarejestrowany i są w tapatalk
- dostajesz powiadomienia o odpowiedzi na twój temat / czy temat w którym brałeś udział
- pozatym tapatalk to aplikacja mobilna do forum: czyli żeby było jasne... na telefonach z androidem się łatwiej nawiguje po forum... tak jak apka np. allegro czy jakiegoś banku, youtuba czy czegokolwiek innego na androida... a na kompie jest normalnie...
- a co do zdjęć to oczywiście działają...

niamek
Operator

  • Posty: 323
  • Rejestracja: 30 Lis 2009 14:58
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT 428D 2003r. BMT 02630
CAT 428F 2014r. RAK 00364

Firma: www.dall.com.pl


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez ksieciunio » 09 Lut 2015 09:38

tapatalk jedna aplikacja dla wszystkich for
przegladarka internetowa jedna aplikacja dla wszystkich for


powiadomienia dostaje na maila jesli sobie je ustawie w profilu na forum
tapatalk zasypuje mnie info o nowych postach

ogolnie dla osob przyzwyczajonych do normallnego nwygladu forum powoduje brak przejrzystosci ,czytelnosci forum.

jedyna zaleta tapatalk to mniejsza ilosc danych pobieranych w internecie ,co jest wazne przy necie mobilnym.
w t-mobile mam 500mb za pare zlotych wystarcza na dlugo niuzywajac tapatalk

pozatym w tapatalk niewszystkie funkcje forum dzialaja lub dzialaja blednie ,niekazdy silnik forum wspiera ta aplikacje.

pozatym 2 :) reklamy,reklamy,reklamy,reklamy.......jak w wielu innych aplikacjach mobilnych

ksieciunio
Operator

Maszyna: hammelmann aquajet 12


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez korba71 » 10 Lut 2015 14:32

Nie zakładałem żadnego tematu ani nie brałem udziału w dyskusji a dziennie nekają mnie powiadomieniami o jakichś fascynujących dyskusjach plus oczywiscie ze trzy reklamy , pewnie można to gdzies wyłączyc ale raczej zrobie cos więcej,taki nowy trend panuje np.ktos doda link na fb i zeby zobaczyc trzeba sciagnąć jakąś darmową aplikacje napchaną reklamami , niekiedy nie można jej wyłączyć albo trzeba szukac x albo trzeba kliknac dwa razy co i tak nie da pewnosci że sprytna reklama sie podda, wole nie oglądać niż sciągać bezużyteczne aplikacje.Ktos kiedyś napisał że jak wmawiają ci że masz coś za darmo to tak naprawde ty jesteś towarem .

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez dawidg2 » 10 Lut 2015 16:07

Ja nie mam reklam na tapatalku ani powiadomienia o nowych wiadomościach nie przychodzą.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez mechanior » 11 Lut 2015 01:26

Każdy szanujący się posiadacz komórki ma w tej chwili co najmniej 1GB internetu - ja mam 1.5 w abonamencie WSZYSTKO DO WSZYSTKICH oprócz roamingu za 50 pln!! - to ŚMIESZNA KWOTA, jak ci nie wystarczy oszczędności na wiedzy którą pobierasz z forum to nie mam pytań...
Oczywiście jak najbardziej popieram każde nowe źródło propagowania forum, zauważmy że mamy 2015 rok a na ostatni zlot z 15000 zarejestrowanych przyjechało 7 użytkowników, na cele charytatywne mimo tysięcy postów z pomocą wpłynęło jakieś 2-3 tysiące złotych (DZIĘKUJEMY SERDECZNIE DARCZYŃCOM!! reszcie powiem - ŻENADA!), ludzie nadal nie potrafią zauważyć telefonu w podpisie, pytają po 653 razy o te same rzeczy, nie używają wyszukiwarki, nie czytają regulaminu i nie szanują współużytkowników ani administracji oraz nie piszą czytelnie... Zwłaszcza że posługujący się T9, sugestią tekstu i Swajpem czy Swiftem zasypią nas masą zupełnie nieczytelnych wypowiedzi... już teraz wielu się tym usprawiedliwia.
Ja rozumiem że można potrzebować szybkiej pomocy czy informacji ale czy to nie powinno jednak wymagać przynajmniej POSTARANIA się o spełnienie minimum wymagań? A na komórce w aplikacji która ma na celu jedynie działalność reklamową to może być trudne, nie wspomnę o tym że odcinają one forum od źródeł UTRZYMANIA jakim jest choćby reklama na bannerach... na rzecz zarobku TAPATALK dzięki zasypywaniu swoją reklamą w aplikacji?
Utrzymanie domeny i serwerów oraz zarządzanie nie jest darmowe, czy ktoś z was płaci jakieś pieniądze na forum?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez mechanior » 23 Lut 2015 00:22

Ale czemóż nie ma odzewu? Nikt nie skomentuje?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


kiedy forum będzie na tapatalk ?

Postprzez w.fubar » 23 Lut 2015 17:49

Przepraszam, ale nie bardzo wiem co tu komentować?

1. Co do zlotu - praca nie pozwala.
2. Jakie cele charytatywne? Jakoś mi umknęła ta kwestia na forum. Z resztą, na każdym forum jest jakaś i raczej trudno byłoby dołożyć na każdą.
3. Cóż poradzić na 1-postowych strzelców i biznesmenów z miodem w uszach, którzy po rozwiązaniu problemu zapominają o forum? Wymóg iluśtam postów zanim będzie można otworzyć nowy temat? Będą robić burdel w już istniejących... Debila nie przeskoczysz.

Osobiście nie mam nic przeciwko dostępu do forum za symboliczną opłatą rejestracyjną czy jakąś tam inną. (oczywista sprawa, że utrzymanie nie jest darmowe, ale są też reklamy, prawda?) Takie rozwiązanie wyeliminuje na bank większość buractwa i z tych 15000 zostaną ci, którzy naprawdę te forum lubią/potrzebują.

Niestety ale standardem jest wśród większości społeczeństwa, że jak dostanie coś za darmo, to tego nie szanuje.

Awatar użytkownika
w.fubar
Fachoperator

  • Posty: 541
  • Rejestracja: 20 Paź 2009 21:30
  • Miejscowość: Białystok/Norwegia
  • Pochwały: 11

Maszyna: CAT 308 + 305,5 + 301,7 + 906

Firma: .


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej