Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Forum w wersji dla komórek

29 Gru 2015 12:39

Przed świętami został uruchomiony styl dla urządzeń przenośnych. Nie jest jeszcze w żaden sposób zmodyfikowany dlatego nie powala wyglądem. Ale na to przyjdzie jeszcze czas.

Proszę o informację, jak Wam się z niego korzysta. Ma jakieś wady, zalety? Co o tym sądzicie?

Re: Forum w wersji dla komórek

29 Gru 2015 15:48

Brak ilości stron zajmowanych przez dany temat i możliwości prostego przechodzenia między stronami rozległych tematów. Nie zawsze widzę obrazki. Do puki nie wejdziesz na dany temat nie wiesz kto ostatni w nim pisał widać tylko autora.

Re: Forum w wersji dla komórek

31 Gru 2015 16:19

Rudi miałem to pisać wcześniej wyłącz te cholerne wyskakujące okna bo blokują dostęp przez komórkę. Po akcji z "piwko" miałem dość a nie wierze ze tylko u mnie wyskakujące okna blokowały dostęp.

Re: Forum w wersji dla komórek

07 Gru 2018 23:03

W wersji mobilnej nie ma przycisku "pochwała", nie ma informacji czy użytkownik jest on line oraz nie ma opcji przełączania stron w trakcie przeglądania postu. Poza tym moglibyście poprawić oprawę graficzną bo jest mało atrakcyjna.
Nie wyświetlają się też obrazki i nie ma emot

-- 07 Gru 2018 22:03 --

Aha, jeszcze jedna rzecz mocno dająca się weznaki, brak algorytmu zmniejszajacego zdjęcia do wymaganych 2mb jak jest np. w olx.
Na komórce jest to niestety nie możliwe przez co nie można wzbogacić posta o dokumentację foto.

Forum w wersji dla komórek

07 Gru 2018 23:23

instbor napisał(a):oraz nie ma opcji przełączania stron w trakcie przeglądania postu.

jest ta opcja trzeba wejść w # na dole otwartego tematu ze stronami

Forum w wersji dla komórek

08 Gru 2018 04:09

instbor, Zgadzam się ze wszystkim co piszesz.

instbor napisał(a):Aha, jeszcze jedna rzecz mocno dająca się weznaki, brak algorytmu zmniejszajacego zdjęcia do wymaganych 2mb jak jest np. w olx.


Jedyne co mogłem zrobić od razu to zmiana wielkości załączników. Teraz jest 12MB. Możesz dodawać ile chcesz większych zdjęć.
Wyślij odpowiedź