wibako

Forum w wersji dla komórek

Forum w wersji dla komórek

Postprzez rudesmen » 29 Gru 2015 12:39

Przed świętami został uruchomiony styl dla urządzeń przenośnych. Nie jest jeszcze w żaden sposób zmodyfikowany dlatego nie powala wyglądem. Ale na to przyjdzie jeszcze czas.

Proszę o informację, jak Wam się z niego korzysta. Ma jakieś wady, zalety? Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2156
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Reklama

simmet

Re: Forum w wersji dla komórek

Postprzez Kamal » 29 Gru 2015 15:48

Brak ilości stron zajmowanych przez dany temat i możliwości prostego przechodzenia między stronami rozległych tematów. Nie zawsze widzę obrazki. Do puki nie wejdziesz na dany temat nie wiesz kto ostatni w nim pisał widać tylko autora.
No wiesz co to ja tu zrywam ścięgna palców uderzając w klawiaturę a ty mi pochwała nie chcesz kliknąć? Tego to się po tobie nie spodziewałem Popraw to Następnym razem tego błędu nie zrobię
Klikaj tylko się nie tłumacz że ci lewy klawisz myszy wysiadł

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Re: Forum w wersji dla komórek

Postprzez Jarewa » 31 Gru 2015 16:19

Rudi miałem to pisać wcześniej wyłącz te cholerne wyskakujące okna bo blokują dostęp przez komórkę. Po akcji z "piwko" miałem dość a nie wierze ze tylko u mnie wyskakujące okna blokowały dostęp.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Re: Forum w wersji dla komórek

Postprzez instbor » 07 Gru 2018 23:03

W wersji mobilnej nie ma przycisku "pochwała", nie ma informacji czy użytkownik jest on line oraz nie ma opcji przełączania stron w trakcie przeglądania postu. Poza tym moglibyście poprawić oprawę graficzną bo jest mało atrakcyjna.
Nie wyświetlają się też obrazki i nie ma emot

-- 07 Gru 2018 22:03 --

Aha, jeszcze jedna rzecz mocno dająca się weznaki, brak algorytmu zmniejszajacego zdjęcia do wymaganych 2mb jak jest np. w olx.
Na komórce jest to niestety nie możliwe przez co nie można wzbogacić posta o dokumentację foto.

Autor postu otrzymał pochwałę

instbor
Młodszy operator

Maszyna: Mecalac 14 MXT, Volvo ec25

Firma: INSTBOR


Forum w wersji dla komórek

Postprzez dawidg2 » 07 Gru 2018 23:23

instbor napisał(a):oraz nie ma opcji przełączania stron w trakcie przeglądania postu.

jest ta opcja trzeba wejść w # na dole otwartego tematu ze stronami

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Forum w wersji dla komórek

Postprzez rudesmen » 08 Gru 2018 04:09

instbor, Zgadzam się ze wszystkim co piszesz.

instbor napisał(a):Aha, jeszcze jedna rzecz mocno dająca się weznaki, brak algorytmu zmniejszajacego zdjęcia do wymaganych 2mb jak jest np. w olx.


Jedyne co mogłem zrobić od razu to zmiana wielkości załączników. Teraz jest 12MB. Możesz dodawać ile chcesz większych zdjęć.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2156
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej