wibako

Administrator KOPACZKA.PL

Administrator KOPACZKA.PL

Postprzez JCB2000 » 14 Lis 2008 12:30

jcb111

Maszyna: jcb
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Wczoraj 19:44 administrator forum Kopaczka pl


--------------------------------------------------------------------------------

więc tak chciałem sprzedać w dobrej wierze brzeczek do motogodzin
ale niestety szanowny Administrator usuną mi temat z przyczyn nie wiadomych mi i tylko napisał takie coś

Od: rudesmen
Do: jcb111
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 9:37 pm
Temat: Brzęczek do moto godzin
Witam
Nie życzę sobie więcej tematów o treści takiej jak niedawny temat: "Brzęczek do moto godzin"


OK szanuje to ze nie chciał żebym sprzedawał to
Ale jednak chciałem się dowiedzieć czemu nie mogę tego sprzedawać nie to ze zależy mi na tym ale chciałem poznać tez innych zdanie na ten temat


a on mi odpowiedział coś takiego

Od: rudesmen
Do: jcb111
Wysłany: Dzisiaj 17:26
Temat: Re: Brzęczek do moto godzin

Witam
Masz jakiś problem? Jestem tu adminem i mogę robić co mi się podoba. Jak masz z tym jakimś problem to wyjazd i żeby Cię tu więcej nie widział.

Pozdrawiam
Administrator


Chciał bym tylko wiedziec czy do was też sie tak odzywa ???????????







JCB2000

Maszyna: 3cx 4cx
Wiek: 26
Posty: 48
Skąd: Internet

Wysłany: Wczoraj 19:49


--------------------------------------------------------------------------------

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu co to za admin jak taki wulgarny !! trochę kultury Panie Adminie RUDASmenie!!!

[ Dodano: Czw Lis 13, 2008 7:53 pm ]
Może Pan Szanowny Administrator wszystkim każe wyjechać?? ale to co mamy się spakować i wyjechać czy jak?? bo nie rozumiem czy to groźba???\


Panie Adminie?
_________________
DTR do maszyn budowlanych






Bartek


Maszyna: ATLAS 1304K, CAT 428C Ostrówek-K162
Wiek: 30
Posty: 1140
Skąd: Różan
Wysłany: Wczoraj 20:28


--------------------------------------------------------------------------------

Podaj powód Rudes...

Może miał zły dzień
_________________
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...





JCB2000

Maszyna: 3cx 4cx
Wiek: 26
Posty: 48
Skąd: Internet

Wysłany: Wczoraj 20:35


--------------------------------------------------------------------------------

Bartek, powiedz mi jaki masz rocznik tego CAT 428C i jak to Ci się sprawuje?
_________________
DTR do maszyn budowlanych






slawiug

Maszyna: JCB 3CX 1999
Wiek: 30
Posty: 29
Skąd: Małapolska
Wysłany: Dzisiaj 8:42


--------------------------------------------------------------------------------

Uważem że po to jest forum żeby pisać o wszyskim a czy kolega sprzeda brzęczyk a ktoś od niego kupi to jest ich sprawa i uczciwość wobec szefa któremu mth pogoni. Pracodawcy również bywają na tym forum więc też mogą się czegoś nauczyć, nie dać się oszukiwać.
Więcej fantazji.
_________________
www.praceziemne.net





jcb111

Maszyna: jcb
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Dzisiaj 10:26


--------------------------------------------------------------------------------

slawiug napisał/a:
Pracodawcy również bywają na tym forum więc też mogą się czegoś nauczyć, nie dać się oszukiwać.


Dokładnie tak i o to mi chodziło a nie że robie to po to zeby oszukać pracodawce bo to nie oto chodzi,ale chodzi o to żeby też i praco dawcy wiedzieli ze takie cudo jest pozdrawiam





rudesmen
Site Admin


Maszyna: JCB 3CX Super 2002r.
Wiek: 39
Posty: 381
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Dzisiaj 10:27


--------------------------------------------------------------------------------

Tak miałem zły dzień i niektórzy z Was wiedzą, że sam wynajmuje sprzęt. Poza tym jest to tak samo nielegalne jak zmiana przebiegu w autach. Czegoś takiego nie można sprzedać w dobrej wierze.


Pozdrawiam





Kolego Adminie czemu blokujesz tematy skoro ja też chciałem jeszczę dodać swoje uwagi chyba mam do tego prawo TAK???
Czy trgo też mi zabronisz?
Wynajmuj sobie maszyny , ale do kolegów z forum kto by to nie był trzeba być miłym do mnie też napisałeś podbnie na P.W.

Jak chcesz być tu adminem to też masz mieć kulturę

JCB2000


Reklama

simmet

Postprzez jcb111 » 15 Lis 2008 16:21

Adminie ?? czemu to zrobiłeś temat powinien być otwarty
Pozdrawiam

jcb111
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 07 Lis 2008 21:35
  • Miejscowość: polska

Postprzez dawidg2 » 15 Lis 2008 17:06

a gdzie reszta adminów??

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez Bartek » 15 Lis 2008 18:07

Komuna kurwa! :lol:

A tak na poważnie to ten temat też pewnie zostanie zamknięty, to co Panowie strajk? Kurde sieję propagandę :evil:
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez adixx90 » 15 Lis 2008 19:21

Strajk dobra rzecz na wieśniaków, albo szanowny admin wywalił konkurencje :D

Awatar użytkownika
adixx90
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 04 Maj 2008 13:09
  • Miejscowość: Jawiszowice

Postprzez Janusz1978 » 16 Lis 2008 10:32

marcin622, to jest prawda ze robi sie wiocha, ale robi to kilku forumowiczow.
Administrator jest tylko jeden na tym forum, a reszta to modaratorzy.
Jedno mnie tylko zastanawia dokat bedziecie drazyc ten temat, ktory zostal zamkniety. Kazdy ma swoja kulture i dume, wiec jak komus nie odpowiada forum to przeciez nikt nikogo nie trzyma ( marcin622, nie chodzi o ciebie :wink: ).
Jak wczesniej pisalem kazde forum jak i zrzeszenie ma swoje regoly ktore tworzy administrator lub prezes, chyba ze jakis uczestnik dopiero co dostal komp w rece i nie wie co to jest net (wypusc dzika z lasu to nie wie jak sie zachowac).
Moze troszke przesadzil Rudi ze slowami, ale dokad mozna tolerowac ludzi ktorzy nie potrafia sie zachowac, lamia reguly i prawo, kazdy by sie wq..wił.
Ktos stworzyl jeszcze jedno forum i napewno tez nie pozwoli sobie na taki syf :evil:
Wiec mysle ze nie ma co wiecej pisac na ten temat i jak wczesnie pisalem jak ktos ma swoja dume i sie ceni to nie powinien roztrzasac tego tematu i zajac sie pomaganiem innym a jak komus nie odpowiada to rezygnuje i odchodzi (chyba ze ktos jest taki zeby mu pluc w oczy a on mowi ze deszcz pada).
Mysle ze nikogo nie obrazilem (bo chyba wszyscy na tym forum odpowiednio sie zachowuja, przynajmniej jako ludzie kulturalni) :roll: .
Pozdrawiam :wink:
Ps. do takich tematow jest dzial Pogaduchy.

Janusz1978
Operator

  • Posty: 331
  • Rejestracja: 23 Sty 2008 00:24
  • Miejscowość: Podkarpacie
  • Pochwały: 1

Postprzez agil » 16 Lis 2008 10:58

A mi sie wydaje ze najnormalniej przesadzacie, to ze administrator niechce zebys to tu sprzedawal to jego sprawa tylko i wylacznie bo moze ma taki kaprys i juz, ma do tego swiete prawo, a wy jak zwykle szukacie dziury w calym bo zamknol wam jakis durny temat, jezeli chcesz to sprzedac to wystaw se to na allegro i finito. A wy teraz bedzie plakac obrazac sie i wypominac 20 lot ze wom temat zamknol , nikt tu nie trzyma nikogo na sile jak sie komus cos nie podoba droga otwarta nie musi tu przychodzic. Tylko ja bym to rozumial jakby to byl nie wiadomo jaki problem , a wy nie wiem czy z braku laku czy z nudow robicie afere. Jezeli o mnie chodzi mam to w d..... czy ten temat jest zamkniety czy otwarty skoro admin tak zrobil widocznie mial do tego jakies podstawy. I proponowalbymm najpierw popaczyc na siebie to co piszecie zajrzec do kosza ile tam bzdurnych postow juz lezy a nie wyglaszac swoje zale i smutki z kuli zamnietego durnego tematu.


Pozdro czy sie to komus podoba czy nie

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez rudesmen » 16 Lis 2008 11:32

Zasadniczo prosicie się jcb111 oraz JCB2000 o BANA, ale nie mam czasu na zabawę z Wami, forum nie jest moim jedynym zajęciem.
Nawiasem mówić, powinieneś dostać ostrzeżenie, za umieszczenie tematu w złym dziale. Ale podaruje Ci bo zaraz powstanie temat o ucieśnionych szukających sprawiedliwości.
A ten wędruje do działu "kopaczka.pl" gdzie jego miejsce!

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2156
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez tata428 » 16 Lis 2008 22:22

za propagowanie ch... von skarby,był już temat o paleniu cat 428 rekordziści doszli do 12 l/godz.nie róbmy z siebie debili na wzajem.bo wstyd. uczciwość for all'es.może kiedyś kupicie swoje maszyny i spróbujecie związać koniec z końcem.



Moderator
Nie używaj wulgaryzmów !
Ostatnio edytowany przez tata428 16 Lis 2008 22:35, edytowano w sumie 2 razy

tata428
Pomocnik operatora

  • Posty: 99
  • Rejestracja: 29 Sty 2008 21:44
  • Miejscowość: 0000

Postprzez Bartek » 16 Lis 2008 22:26

:lol: :lol: :lol:

Dobrze gada! :kiss:
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez jcb111 » 27 Lis 2008 11:23

jak sie myśli ch.... a nie głowa to sie nie ma pracy na maszynę....

jcb111
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 07 Lis 2008 21:35
  • Miejscowość: polska

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej