wibako

Nowy dział GALERIA

Nowy dział GALERIA

Postprzez Andrexxxx » 28 Kwi 2009 12:24

pomysł jest związany z umieszczaniem zdięć związanych z budowami i maszynami na jakich pracujemy lub które pracują obok nas fajnie było by po oglądać co się dzieje na budowach w Polsce i nie tylko. Ponieważ mam chyba ze setkę zdjęć nie koniecznie wypadki czy wynalazki i co z tego jak tylko ja je oglądam więc można by się podzielić wrażeniami z innymi użytkownikami tego forum.
Ciekaw jestem waszych odpowiedzi na temat galerii wasze za i przeciw lub jak by to miało wyglądać no i najważniejsze czy główny Administrator temu podoła :?:

np. galerię można było by podzielić na wypadki, wynalazki, i zwykłe foty
wydaję mi się że takie rozwiązanie było by bardziej przejrzyste dla użytkowników przeglądających zdjęcia na forum

A i najważniejszy warunek umieszczać foty robione przez was a nie z internetu
Ostatnio edytowany przez Andrexxxx, 04 Maj 2009 11:23, edytowano w sumie 1 raz
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Reklama

simmet

Postprzez Bartek » 28 Kwi 2009 18:56

Popieram pomysł.
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez tomec » 28 Kwi 2009 19:26

nie wiem czy dobry pomysl, bo to ingerencja w czyjes prawa prywatne, np. budowa jest ogrodzona i ktos tam wchodzi z aparatem i robi zdjecia i potem sie ludzie dowiedzą ze cos nie tak jest na budowie i bedą kontrole, mozna przez cos takiego nieumyslnego potem miec problemy.....

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez Andrexxxx » 28 Kwi 2009 19:28

można by było umieszczać miniatury foto na dole podpisane czyje to i możliwość komentowania przez użytkowników z funkcją następne - poprzednie to było by wygodne do przeglądania

pomysł wyniknął z tego że próbowałem przejrzeć moje foty jakie wrzuciłem na forum i zrobił się problem aby je pozbierać wszystkie a żeby obejrzeć foty innych trzeba naprawdę się nagimnastykować

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 7:31 pm ]
tomec, po części masz rację ale na odgrodzonej budowie musiała by wisieć tabliczka zakaz foto
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez tomec » 28 Kwi 2009 19:43

a widziales Andrexxx gdzies taką? :) najgorsze problemy moze miec pracownik co zrobi zdjecia i potem glupi pracodawca sie wkurzy ze konkurencja wie jakie maszyny maja i to spowoduje że czegos nowego na rynku nie mozna miec bo konkurencja sie dowiedziala i tez to kupila :) lepiej wszystko zamazywac zeby sie nie domyslec gdzie to :)

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez Andrexxxx » 28 Kwi 2009 19:56

nie wiem jak to wygląda prawnie ale i tak takie foty są robione i umieszczane w necie czy nawet na tym forum tylko że są porozwalane a ja tylko proponuje je pozbierać w całość :mrgreen:

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 8:03 pm ]
z tym zamazywaniem to moje wszystkie fotki są pobazgrane więc inni wrzucając fotki biorą odpowiedzialność na swoje barki co zfotografowali i gdzie a my tylko byśmy udostępniali na tym forum obejżenia ich wszystkich w całości.

wystarczy popatrzeć na takie portale jak fotka.pl , nasza-klasa czy fotosik tam jakoś to funkcionuje :woot:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez tomec » 28 Kwi 2009 20:53

no tak ale fotka i naszaklasa to wrzuca sie przewaznie swoje, a fotosik nie ma takiej potęgi jak kopaczka :D, choc na fotosik chyba tez sie wrzuca na swoje konto rozne fotki, ktorych malo kto oglada, ja sie nie znam na fotosik wiec moge zle mowic,

moim zdaniem jak beda zamazane cechy wlasciwe takie jak nazwa firmy na sprzetach i rejestracje to moze by i przeszlo.

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez _Dymek_ » 28 Kwi 2009 21:41

tomec napisał(a):a widziales Andrexxx gdzies taką? :) najgorsze problemy moze miec pracownik co zrobi zdjecia i potem glupi pracodawca sie wkurzy ze konkurencja wie jakie maszyny maja i to spowoduje że czegos nowego na rynku nie mozna miec bo konkurencja sie dowiedziala i tez to kupila :) lepiej wszystko zamazywac zeby sie nie domyslec gdzie to :)


''' to spowoduje że czegos nowego na rynku nie mozna miec bo konkurencja sie ''''

Co ty piszesz za głupoty? nawet zdania nie umiesz poprawnie złożyć , co z tego że się dowie konkurencja? i co jak konkurencja sobie Scanie kupi to ja sobie nie mogę kupić bo oni sobie kupili? człowieku wez pomyśl troszkę zanim napiszesz tu jakieś zdanie bo czytać sie nie da .
PS : Miałeś mi odpisać na pytanie z oponami i Ivecko a nie unikasz tematu

_Dymek_
Pomocnik operatora

  • Posty: 80
  • Rejestracja: 27 Mar 2009 17:54
  • Miejscowość: Puławy

Postprzez Andrexxxx » 28 Kwi 2009 21:53

_Dymek_, ale nie zostwiłeś jasnej odpowiedzi na temat galerii czy popierasz czy przeciwny :faja:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez dawidg2 » 28 Kwi 2009 21:59

Ja popieram pomysł fajny. Na innych forach istnieje takie coś albo w stylu "Garaż".

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez yamah » 28 Kwi 2009 22:48

No.. z tymi zakazami/pozwoleniami to niezbyt popisaliście się :lol: Pomysl Galeri godny uwagi i realizacji :!: POPIERAM :faja:
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Postprzez _Dymek_ » 29 Kwi 2009 09:52

Andrexxxx napisał(a):_Dymek_, ale nie zostwiłeś jasnej odpowiedzi na temat galerii czy popierasz czy przeciwny :faja:


Oczywiście że popieram i sam będę dużo fotek wrzucał z różnych budów .

_Dymek_
Pomocnik operatora

  • Posty: 80
  • Rejestracja: 27 Mar 2009 17:54
  • Miejscowość: Puławy

Postprzez tomec » 29 Kwi 2009 11:18

Dymku chodzi o maszyny specjalistyczne a nie o zwyczajne wywrotki, kup sobie rowniarke i konkurencja podpatrzy ze tyle roboty bedziesz mial na nią to tez sobie kupi i po twoim zarobku,

a na tamto nie bede odpowiadal bo nie ma sensu z toba w dyskusje wchodzic

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez Andrexxxx » 29 Kwi 2009 11:55

tomec, ja mówie o tego typu fotach
Image
a po drugie tu są nie tylko sami operatorzy ale i właściciele firm może niech się wypowiedzą
Ostatnio edytowany przez Andrexxxx, 29 Kwi 2009 12:00, edytowano w sumie 1 raz
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez Bartek » 29 Kwi 2009 11:59

W takim razie po co firmy zakładają strony internetowe? Mają tam wykaz sprzętu, galerie własne referencje. Na takiej stronie sprzęt jest jak na dłoni...
Ostatnio edytowany przez Bartek, 29 Kwi 2009 12:00, edytowano w sumie 1 raz
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez Andrexxxx » 29 Kwi 2009 11:59

mam fotki siewnika do wapna i mieszadła i pewien jestem że większa część ludzi na tym forum nie wie jak to wygląda a konkurencja no ale wybacz ciebie długo nie będzie stać na takie maszyny jak siewnik i mieszadło (kuter)

[ Dodano: Sro Kwi 29, 2009 12:03 pm ]
a kto by nie chciał zobaczyć 50-ciu woźideł które stoją na koniec szychty lub mkną serwisówką w tumanach kurzu
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez tomec » 29 Kwi 2009 12:32

Andrexx pamietaj sa ludzie i ludziska więc jak taka fotę jaka podales to jest spoko bo nic wyrozniajacego nie widac,

sie nie obrazilem na takie cos ale nie pisz tak :roll:

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez rafik » 29 Kwi 2009 17:16

jestem jak najbardziej za , fajny pomysl :faja:
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez Zettelmeyer » 29 Kwi 2009 17:16

Uważam, że pomysł jest jak najbardziej dobry. Miło ogląda się zdjęcia z budowy, więc jeśli tylko nie sprawi to problemu moderatorom to jestem jak najbardziej za.

Zettelmeyer
Młodszy operator

  • Posty: 163
  • Rejestracja: 22 Paź 2006 09:07

Postprzez Andrexxxx » 29 Kwi 2009 22:52

a gdzie przebywa nasz guru "rudesmen" niech on się wypowie lub " moderatorzy"
jakie mają zdanie i najważniejsze kto się tym zajmie bo ja nie mam pojęcia na temat prowadzenia galerii i nie znam spraw technicznych co najwyżej mogę pilnować aby nie umieszczano fotek nie związanych z forum lub debilnych.

Jak na razie mamy 7 do 1 za galerią zapraszam użytkowników mało udzielających się na forum też do dyskusji.
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Następna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej