ketral
wibako
BSL TURBO
klinikamaszyn
BSL TURBO

OGŁOSZENIE - ZASADY KORZYSTANIA Z DZIAŁU DTR POSIADAM

OGŁOSZENIE - ZASADY KORZYSTANIA Z DZIAŁU DTR POSIADAM

Postprzez PiatyElement » 15 Lut 2016 23:05

W związku z bałaganem jaki panuje w dziale DTR POSIADAM wprowadza się nowe zasady korzystania z w/w działu:

1. W celu zachowania przejrzystości ogłoszenia i nie zaśmiecenia działu DTR POSIADAM, off-topami, i wpisami nie na temat, kontakt z ogłoszeniodawcą tylko i wyłącznie przez podane dane kontaktowe lub PW.
2. W związku z powyższym, prosi się ogłoszeniodawców, o podawanie form kontaktu ( telefon, adres mail, SMS, PW, itp ...)
3. Proszę bezwzględnie w ogłoszeniach zaznaczać, czy oferowany materiał jest do pozyskania za darmo, odpłatnie, lub w innej formie, np. wymiana.
4. Wszystkie ogłoszenia będą blokowane - proszę na nie nie odpowiadać na forum przed blokadą. Każdy wpis-odpowiedź zostanie bezwzględnie usunięty. ( od dnia 15.02.2016r )
5. Jeśli chcesz podzielić się linkiem do dokumentacji, lub samą dokumentacją, w podwieszonych tematach, prześlij materiały na adres mailowy lub PW moderatora: PiatyElement. Każdy opublikowany materiał zostanie opatrzony adnotacją z nazwą użytkownika, który materiały przesłał, lub po prostu zamieść swoje własne ogłoszenie.
6. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zgłoszeń o usunięcie ogłoszenia lub dokonania zmian w treści ogłoszenia - proszę o kontakt z moderatorem.
7. W sprawach nie ujętych, nadrzędnie obowiązuje REGULAMIN FORUM KOPACZKA.PL

Od dnia 15.02.2015r, sukcesywnie i kolejno:
- zablokowane zostają tematy. ( przede wszystkim sugerujące dokumentacje odpłatnie oraz te w których ogłoszeniodawca ewidentnie sugeruje konkretną formę kontaktu )
- zaznaczone zostaną odpowiednią adnotacją.
- usunięte zostaną wszystkie wpisy-odpowiedzi w ogłoszeniach poprzedzających datę 15.02.2016r. nie mające nic wspólnego z danym ogłoszeniem.
- usunięte zostaną nieaktualne ogłoszenia.
- w miarę napływania zgłoszeń z linkami, tworzone będą podwieszone tematy podzielne na producentów maszyn.

WSZYSTKIE POWYŻSZE DZIAŁANIA MAJĄ NA CELU UPORZĄDKOWANIE DZIAŁU I SPRAWIENIE, ABY OGŁOSZENIA BYŁY PRZEJRZYSTE I CZYTELNE.

Uwagi i sugestie, można zgłaszać do: PiatyElement - przyjęte zostaną wszystkie pomysły i uwagi mające na celu zachowanie przejrzystości DTR POSIADAM.

Użytkowniku, jeśli dałeś ogłoszenie, które jest już nie aktualne - zgłoś to

Szanowni użytkownicy:
Jeśli ogłaszający pisze, że odsprzeda dokumentację - jaki jest sens zamieszczania odpowiedzi typu: "wyślij mi na maila" lub "zadzwoń" - kto do kogo ma dzwonić (trochę powagi) ???
Jeśli ogłaszający ewidentnie pisze, że kontakt tylko na mail lub PW - jaki jest sens zamieszczania odpowiedzi typu: "wyślij mi na maila" lub "zadzwoń"
Jeśli ogłaszający pisze że posiada dokumentację do maszyny XXX - jaki jest sens pisania odpowiedzi dotyczących maszyny YYY - szukasz maszyny YYY ??? - zapraszamy do działu DTR SZUKAM. Gdzie tu logika i czytanie ze zrozumieniem?

Naprawdę widzicie sens takich tematów jak poniższe oraz ich przydatność ?:
viewtopic.php?f=42&t=12819
viewtopic.php?f=42&t=2977

Zachęcam do przesyłania linków i dokumentacji na PiatyElement, które umieszczę w podwieszonym temacie, lub do zamieszczania ich samodzielnie w swoich ogłoszeniach. Ten dział to nie tylko "DAJ MI" - otrzymałeś pomoc?, Ty też pomóż innym.
tel 502-273-455, e-mail: piaty.element@poczta.onet.pl
Pomogłem? Wciśnij POCHWAŁA. To nie boli.
Obsługuję i naprawiam WMB: AMMAN SIM, MARINI - składałem. Elektronika Maszyn Budowlanych. HOBBY Szturanie różnych rzeczy patykiem :patyk:

Awatar użytkownika
PiatyElement
Fachoperator

  • Posty: 686
  • Rejestracja: 20 Lut 2009 16:10
  • Miejscowość: Płock
  • Pochwały: 41

Maszyna: Żółta

Firma: .


Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

eRobocze

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej