wibako

Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Tu rozmawiamy o maszynach, bardzo rzadko występujących w Polsce (własnej konstrukcji też).

Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez korba71 » 24 Lut 2012 21:15

Dałbyś juz spokój temu tematowi :mrgreen: może poszukaj cos ciekawszego chetnie pogadam :D

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Reklama

simmet

Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez sahara73 » 24 Lut 2012 21:36

zelasko napisał(a):Czy ktos wie co to za trumna na ramie głuwnej
To chyba skrzynka narzędziowa lub obciążnik

sahara73
Młodszy operator


Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez zelasko » 24 Lut 2012 21:51

Jak to jest zamocowane skrzynka moze ale obciaznik eeee kto by to tam wtaszczyl

zelasko
Młodszy operator

  • Posty: 109
  • Rejestracja: 14 Lis 2009 09:24
  • Miejscowość: poznan
  • Pochwały: 2

Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez korba71 » 24 Lut 2012 23:50

Moją skrzynką narzedziową można by niejedna maszyne obciążyć :mrgreen: a jak jest u was z narzędziami ?zbieracie?

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez AREKPL11 » 25 Lut 2012 01:31

zelasko napisał(a):Czyli jest ktos kto twierdzi ze rowniarki sa przystowowane prawnie i technologicznie do twozenia pojazdu dwu czlonowego


Kolego ja w cale tak nie twierdze że są ? tylko co by musiały spełniać w Polsce ! a to że równiarce przyczepa pasuje jak świni siodło to już inna sprawa ! nikt w Polsce nie ciąga równiarki na lawecie tylko wozi ją na niskopodwoziówce ani też nie ciągnie przyczepy z pickupem ! Jestem ciekaw z jakiego to powodu ta maszyna aż tak cie za intrygowała :?: :?: bo to jest sprzęt z odpowiednim oprzyrządowaniem laserowym wykorzystywany przy budowie autostrad,mostów,boisk z super dokładnością , zakup w setkach tysięcy na usługi nie rentowny bo zwykle wystarcza ładowarka z łyżką samopoziomującą no chyba że tak z nudów zmusiłeś nas do poszukiwań odpowiedzi na twoje pytania ?

AREKPL11
Operator

  • Posty: 313
  • Rejestracja: 12 Sty 2010 18:45
  • Miejscowość: KATOWICE,PSARY
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT,CASE,VOLVO,HITACHI

Firma: KOPIE I ZASYPUJE Z TEGO SIĘ UTRZYMUJE


Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez zelasko » 25 Lut 2012 08:05

Kolego AREKPL11 ja do ciebie nic niemam przedstawileś jak wygladaja przepisy w polskim jak ze chorym przepisowo kraju. Pytanie bylo do innych czy sie zgadzaja z Twoja wypowiedzia

Co to jest maszyna wolno biezna i samo biezna ma nie przekroczyc 25km/h

Jakie maszyny na chwile obecna przekraczaja ta predkosc poza pojazdami gasienicowymi z tych co ja zdam to wszystkie pojazdy kolowe sa wtanie wykrecic 40km/h i wiecej
Ostatnio edytowany przez Jooras, 25 Lut 2012 15:31, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Za kolejne sformuowania typu "psy", nie będę odeytował posta tylko go kasował.

zelasko
Młodszy operator

  • Posty: 109
  • Rejestracja: 14 Lis 2009 09:24
  • Miejscowość: poznan
  • Pochwały: 2

Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez AREKPL11 » 26 Lut 2012 02:17

No i się do igrałeś dostaniesz Bana :lol: Jooras chyba ma brata w Policji :lol: albo się tak przejął rolą nowego Modera :mrgreen: spoko przejdzie mu :wink: jak się robota rozkręci .
Ograniczenie prędkości dla maszyn 25 km powinno skutkować tym samym jak kaganiec w ciężarówkach 90km i basta ale jak na razie nikt tego nie wymaga pewnie do czasu aż się taki pomysł nie uroi w jakiejś chorej głowie lub w celu zarobienia kasy :mrgreen:

AREKPL11
Operator

  • Posty: 313
  • Rejestracja: 12 Sty 2010 18:45
  • Miejscowość: KATOWICE,PSARY
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT,CASE,VOLVO,HITACHI

Firma: KOPIE I ZASYPUJE Z TEGO SIĘ UTRZYMUJE


Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez zelasko » 26 Lut 2012 08:52

Podatek od predkosci euro za kilometr na godzine powyzej 25km/h :) Wedlug predkosci... osiagalnych.... maszyna wolnobiezna przyspieszona moze jechac po autostradzie bo jest w stanie osiagnac 40km/h Ktos powie ze mi sie nudzi a ja powiem tak, jakie jest zdziwinie radarowcow jak sie im na ekspres lub autostrade pakuje wsiurski ciagnik rolniczy fastrack jcb. Smerf jak to Smerf wysoce nie do edukowana formacja bezprawia ze sklonnosciami do wywyższania sie i absurdu -20 slizgawica jak diabli a oni stoja z suszara na ograniczeniu do 80km/h. Wracajac do fastrack jcb prosil bym o wypowiedz kolege Dj_Francuz jak polskie prawo i kolor zielono niebieski ustosunkowuje sie do "ursusa" latajacego na wysokosci lamperii i jak to jest z kagancem

zelasko
Młodszy operator

  • Posty: 109
  • Rejestracja: 14 Lis 2009 09:24
  • Miejscowość: poznan
  • Pochwały: 2

Re: Co to jest i jakie na to uprawnienia?

Postprzez AREKPL11 » 26 Lut 2012 18:51

AREKPL11
Operator

  • Posty: 313
  • Rejestracja: 12 Sty 2010 18:45
  • Miejscowość: KATOWICE,PSARY
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT,CASE,VOLVO,HITACHI

Firma: KOPIE I ZASYPUJE Z TEGO SIĘ UTRZYMUJE


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej