wibako

Reklama w dziale KRUSZARKI

Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez mechanior » 31 Sie 2014 23:55

Zwróciłem uwagę na tzw "poluzowanie dyscypliny" stosowania regulaminu w dziale kruszarek.
Chłopaki piszą co chcą i jak chcą, zakładają tematy tylko po to by opisać w nich swoje firmy lub zareklamować ich działania...

Zwróciłem uwagę nowemu użytkownikowi że jego temat to reklama i ma się stosować do regulamin po czym wchodzę do tematu kolegi BH RUDA a tu cały wątek poświęcony organizowanym przez niego pokazom!
Co prawda to on jest autorem całego działu i jedynym w nim solidnym specem, nawet mimo tego że głównie robi to dla reklamy to jego temat jest cenny dla forum i nie chciałbym go wywalać gdzieś do ogłoszeń gdzie nikt go nie będzie czytał. Ale musimy być konsekwentni i bezstronni.
Proponuję więc założenie w dziale KRUSZARKI tematu zbiorczego POKAZY, PREZENTACJE w którym KAŻDY użytkownik będzie mógł poinformować o organizowanych tego typu przedsięwzięciach i jako opiekuna tego tematu ustalić kolegę BH RUDA.

Jakieś inne propozycje? Czy może pozostawiamy tak jak jest?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez peckiel » 01 Wrz 2014 18:19

Proponuję więc założenie w dziale KRUSZARKI tematu zbiorczego POKAZY, PREZENTACJE w którym KAŻDY użytkownik będzie mógł poinformować o organizowanych tego typu przedsięwzięciach i jako opiekuna tego tematu ustalić kolegę BH RUDA.

Jestem za. Kolega BH RUDA to faktycznie jedyny człowiek, który ma coś do powiedzenia na temat maszyn do produkcji kruszyw. Sam mogłem się o tym przekonać, bo mi pomagał przez PW przy zakupie przesiewacza i kruszarki. Myślę, że z tym specjalnym tematem to jest dobry pomysł. Wcześniej proponowałem, aby temat z pokazem kolegi BH RUDA można by było przypiąć jako ogłoszenie, ale to nie będzie dobry pomysł, bo wtedy każdy z tej branży i nie tylko będzie się przywalał do nas o taki przywilej, na zasadzie "jak on to i ja". Jak się zrobi specjalny temat o pokazach w tym dziale to będzie spokój, bo zainteresowany dopisze post o swoim pokazie/wydarzeniu i będzie porządek.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez mechanior » 01 Wrz 2014 20:50

W tym samym dziale sprawa kolegi EMIR GLOBAL TECH który w 2012 roku po serii czysto reklamowych postów często zupełnie bez związku z tematami znów zakłada kolejne konto i pierwszy post to reklama.
Zwróciłem uwagę, obiecał że się to nie powtórzy.
Pozostaje pod obserwacją moją i kolegi BH RUDA który zwrócił uwagę na tego gościa.
Zaraz do niego napiszę i zapytam dlaczego zakłada kolejne konto. Jeśli powie że np nie ma do niego hasła itp to proponuję skasować konto ale WRAZ ZE WSZYSTKIMI POSTAMI, nie jest tego dużo a ich merytoryczność pozostawia wiele do życzenia, w większości to po prostu reklamy...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez peckiel » 01 Wrz 2014 21:22

O ile się przyzna to pewnie będzie wciskał, że zapomniał, chociaż po 2 latach można zapomnieć. Podejrzewam, że poleci bajeczka: "to nasz były handlowiec... już u nas nie pracuje..." itp. :wall: Było już tak z tym gościem od Keestrack czy jak tam, nawet z Podlasia on był. Też wciskał, że to ich były handlowiec.

To co robimy? Zakładamy nowy temat z ogłoszeniami dotyczącymi pokazów maszyn w dziale KRUSZARKI? Czy kolega BH RUDA tym się chce zająć? Myślę, że w tej chwili powinien zostać założony nowy temat POKAZY/WYDARZENIA Z UDZIAŁEM MASZYN DO PRODUKCJI KRUSZYW i pierwszym postem napisać wstęp z regułami jakie w tym temacie obowiązują, żeby nie wjechali tam przedstawiciele od producentów maszyn bud., bo też są maszynami do produkcji kruszyw :mrgreen:
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez wujek616 » 01 Wrz 2014 21:41

Panowie Moderatorzy, Panie Adminie, Wysoka Izbo :mrgreen: Witam na Pierwszym Posiedzeniu zarządu :mrgreen:
zgadzam się z Romkiem i Adamem, należy założyć dział Pokazy/Targi maszyn do produkcji kruszyw, ( i tak jak słusznie Adam zauważył trzeba do tego działu sporządzić osobny "mały regulamin" co by nie było bałaganu. Co do użytkownika EMIR GLOBAL TECH
usunąć jedno konto i prowadzić wzmożoną obserwację nowego konta (sam jestem ciekaw jak będzie się tłumaczył z posiadania dwóch kont) bo zapewne regulaminu nie czytał...
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez MARIO/MECALAC » 01 Wrz 2014 22:44

Właśnie czytałem temat zapoznałem się z tym o co biega i koledze BH RUDA należy się specjalny dział do takiej reklamy
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez rudesmen » 16 Wrz 2014 20:10

Osobny dział... Wydaje mi sie że to nie najlepszy pomysł ponewaz później będziemy takie dzialy dla każdego działu... Chciaz można założyć dział w dziale...

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Reklama w dziale KRUSZARKI

Postprzez mechanior » 18 Wrz 2014 22:05

Wystarczy temat o tytule POKAZY, PREZENTACJE.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej