wibako

profil KOPACZKA.PL na FB

profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez wujek616 » 12 Paź 2014 19:42

witam szanowny zarząd.
razem z chłopakami na czacie forumowym wpadliśmy na pomysł założenia funpage'a KOPACZKA.PL na facebooku, na którym można by wrzucać zdj z naszych robótek, maszyn, itp . Byłaby to być również reklama forum , wielu operatorów ma swój profil a mogą nie wiedzieć o istnieniu kopaczki... Jak mi wiadomo jest na fb konto KOPACZKA.PL jak się domyślam założone przez Patryka, ale nic tam nie ma... :roll: może ożywilibyśmy tą stronkę :mrgreen: Co o tym myślicie???
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


Reklama

simmet

profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez MARIO/MECALAC » 12 Paź 2014 20:48

Ja nie przepadam za takimi akcjami na FB ale skoro stronka już istnieje i ją jakiś czas temu polubiłem to fakt zgadzam się z Wujkiem że należało by ją ożywić i nadać jej życie
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez peckiel » 13 Paź 2014 18:19

Ja nie mam profilu w ogóle. FB jest to źródło informacji dla wszelakich organów ścigania, nie tylko z naszego kraju. Bez przeszkód służy do inwigilowania ludzi.
Jeżeli chodzi o profil forumowy to jestem za.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez rudesmen » 16 Paź 2014 10:05

Przepraszam że tak późno odpisuje. Jest strona kopaczki na fb? :woot: To tylko informacja o firmie, nie jest to profil taki jak pozostałe. Ja sam jestem na nie, przechodzenie tam coraz większej rzeszy ludzi czyni z fb potęgę Internetu w kwestii posiadanych danych... a nie dalej jak w zesżłym tygodniu przypadkowe zdjęcia na fb przysporzyły mojemu koledze bezsensowne nieprzyjemności, ale ale dajcie więcej argumentów dlaczego warto było by założyć profil na fb :)

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez peckiel » 16 Paź 2014 18:22

Ja sam jestem na nie, przechodzenie tam coraz większej rzeszy ludzi czyni z fb potęgę Internetu w kwestii posiadanych danych

O własnie. rudesmen wyjąłeś mi słowa z ust. Większość ludzi podaje się jak na patelni dla policji czy innych służb wstawiając tam informacje o sobie czy zdjęcia, filmy.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez rudesmen » 20 Paź 2014 09:54

Dziwnie się to zbiegło, ale naprawdę w zeszłym tyg. zadzwonił do mnie znajomy, że odwiedziła go straż gminna bo jakiś sąsiad znalazł na jego fb zdjęcia i zgłosił, sam też na nich byłem, ale do mnie jak na razie nie dotarli... Oczywiście nie wydaje mi się aby profil kopaczki mógł się do czegoś takiego przyczynić chociaż jakbyście wrzucali zdjęcia z pracy z telefonów to i owszem, ale nie ważne. Po prostu przenoszenie strony na inna stronę to absurd wg mnie.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez Dj_Francuz » 20 Paź 2014 20:57

Ja jestem przeciwny jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy związanej z działaniem forum to bez problemu znajdzie nas poprzez wyszukiwarkę jesteśmy dość wysoko jeśli chodzi o pozycjonowanie strony w googlach :faja: A nie chciałbym żeby z forum zrobiła się stronka która zbiera lajki .Jeżeli chodzi o wrzucanie zdjęć na forum bądź filmów jeśli chodzi o filmy wystarczy yt i linki do forum natomiast jeśli chodzi o zdjęcia dobrze by było gdyby skrypt forum pozwalał dołączyć zdjęcie które będzie przechowywane na serwerze forum bądź drugim serwerze bezpośrednio związanym bo niestety hostingi obsługują określony czas jeśli chodzi o ważność zdjęcia i wielu zdjęć archiwalnych nie da się zobaczyć widnieją tylko puste linki .Oprócz tego chat po prawej str forum i nic więcej do szczęścia nie potrzeba :? :D
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez mechanior » 25 Paź 2014 22:39

Chłopaki, wystarczy nie robić głupot i nie trzeba się bać zdjęć na FB, tak czytam te wasze posty i można dojść do wniosku że kradniecie, zabijacie albo non stop jeździcie pijani po mieście 200 km/h :mrgreen:
Mnie się nawet przydarzyło wkleić przez przypadek (telefon mi się odblokował w kieszeni - cholerny CAT :faja: ) swoje niecałkiem trzeźwe a nawet całkiem napier..one zdjęcie w trakcie imprezy :wall: :lol: , świat się nie zawalił a była kupa śmiechu....
Poza tym nie należy mylić konta prywatnego z takim które zakłada się w celu promowania strony, forum czy firmy...

Btw, jedna z moich koleżanek jest zatrudniona w państwowej firmie i zajmuje się tam wyszukiwaniem w internecie zdjęć i treści opisujących zachowanie podopiecznych.

Ja popieram inicjatywę zaistnienia kopaczki.pl na ryjbuku.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez rudesmen » 26 Paź 2014 09:39

Romek Ty już jesteś poważnym człowiekiem w tym wieku głupoty do głowy Ci nie przychodzą :wink: a taka młodzież to co chwila ma głupi pomysł :mrgreen:
Szczerze mówiąc większość mojej niechęci do profilu na fb kryje się w tym, że nie nadaję się do tego. Jak mam coś wrzucić na profil kebabu to w nieskończoność zastanawiam się jak podpisać zdjęcie i nawet gdy jak coś wystukam na klawiaturze to okazuje się że źle.

Wpadłem za to na genialny pomysł, zamiast tworzyć profil na fb stwórzmy sobie fb :mrgreen: pod adresem np.: www.portal.kopaczka.pl strona na wzór fb - wall na który użytkownicy forum wrzucają zdjęcia, filmy, tworzą wpisy - taki portal jak był phpbb2 by przemo

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

profil KOPACZKA.PL na FB

Postprzez peckiel » 26 Paź 2014 13:08

Bardziej jestem za pomysłem Rudesmena niż za zakładaniem profilu kopaczki na fb. Zaraz na profilu będą pytania: Popsuła mi się koparka, jak to naprawić? Tak jak na czacie. Wbija gość i bez dzień dobry czy pocałuj w dupę od razu: POMOCY POPSUŁO SIĘ :crazy: To samo by było na profilu na fb.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej