wibako

IOW - reklama w dziale SERWISY

IOW - reklama w dziale SERWISY

Postprzez mechanior » 23 Lut 2015 21:12

Pierwszy post jest na dole, chronologia idzie do góry.



Re: Fwd: Re: REMONTY MOSTÓW NAPĘDOWYCH ORAZ CZĘŚCI

Wysłane: mniej niż minutę temu
przez mechanior
Rudesmen napisał regulamin dla działu SERWISY:
JEDEN użytkownik ma prawo założyć JEDEN TEMAT.
Kutasy po raz kolejny podskakują, już raz ich sprowadziłem na ziemię, wtedy jeszcze wykupywali reklamę w bannerze więc musiałem być grzeczny ale teraz to chyba mogę to mieć w dupie.
Jak chcesz to do nich napisze aczkolwiek bym nie chciał bo sobie pomyślą że zwalczam konkurencję, już kilka razy pokazali że głównie zależy im na promowaniu własnej marki a ich pomoc udzielana na forum jest minimalna wręcz żadna.
Wydaje mi się że ich odpowiedź była co najmniej mało grzeczna by nie powiedzieć bezczelna...
Ej, skopiuje to do POSIEDZENIA, niech się ADMIN wypowie.

Fwd: Re: REMONTY MOSTÓW NAPĘDOWYCH ORAZ CZĘŚCI

Wysłane: 30 minuty temu
przez peckiel
Witam
Jeżeli chce Pan ogłaszać się w dziale proszę trzymać się jednego tematu. Będzie to bardziej czytelne dla użytkowników forum, którzy korzystają z usług firm serwisujących i sprzedających części zamienne.
W tym momencie ma Pan założone kilka tematów ze swoimi usługami, które powodują nie potrzebny bałagan i ciężko jest odnaleźć wszystkie usługi jakie oferujecie.

Pozdrawiam, MOD

Dzień dobry,

czy Kopaczka.pl ogranicza ilość postów wystawianych przez użytkowników?
czy Kopaczka.pl ogranicza czy określa ilość tematów i ich różnorodność?

BR
ZESPÓŁ ISR




Dzień dobry

Zespół kopaczka.pl nie ogranicza ani ilości postów ani ilości tematów. Zespół forum dba o porządek i utrzymanie jednakowych zasad dla każdego z użytkownika. Jeśli chodzi o widoczność Państwa reklamy to zapewniam, że pisząc swoją ofertę w jednym temacie będziecie równie dobrze widoczni jak w przypadku pisania co chwila nowego tematu. Proszę popatrzeć na przykłady tematów innych usługodawców ogłaszających się na forum.

Pozdrawiam, MOD.

Taką oto odpowiedź otrzymałem od IOW

-------- Wiadomość Oryginalna --------
Temat: Re: REMONTY MOSTÓW NAPĘDOWYCH ORAZ CZĘŚCI
Data: 23 Lut 2015 09:29
Od: IOWSERVICE
Do: peckiel

IOWSERVICE napisał(a):Witamy serdecznie,

skoro KOPACZKA.PL nie ogranicza ilości postów ani ilości tematów to można je tworzyć w dowolnym trybie bez ograniczeń. A co do jakości czy treści zawartych w naszych tematach - skoro mieszczą się w ramach przyzwoitości, nie naruszają godności użytkowników oraz regulaminów - decydujemy we własnym zakresie.

Pozdrawiamy.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej