wibako

Problem z jednym typem od starego Liebherra

Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez peckiel » 03 Sie 2015 20:10

Jest problem ze zdyscyplinowaniem jednego gościa. Chodzi o ten temat:
viewtopic.php?f=72&t=29137
Nie dość, że typ ma dwa konta i nie ukrywa tego, do tego bezczelnie sobie zakłada temat z jednego konta a posty dalsze pisze z drugiego konta. Druga sprawa to mimo upomnień nie stosuje się do pkt. regulaminu dotyczącego netykiety. Napisałem mu pw i czekam na odpowiedź, którą na pewno tutaj wstawię. Najchętniej bym mu skasował temat i dał bana na dwa konta, ale wolę na początku zapytać tutaj o wasze zdanie.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Reklama

simmet

Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez MARIO/MECALAC » 04 Sie 2015 08:54

Ja do takich co piszą że brak polskich znaków mam twarde podejście, no ale cóż ja mogę zrobić.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez Dj_Francuz » 04 Sie 2015 10:17

Najgorsze jest to jak kogoś upominasz a on i tak nie zauważa swoich błędów :roll:
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez rudesmen » 04 Sie 2015 11:33

Ja osobiście bym odpuścił to gościowi...

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez MARIO/MECALAC » 04 Sie 2015 13:00

Ale Patryk to nie jedna osoba tylko w lipcu z tego co ja zauważyłem była to już 6 osoba. Od początku roku jest to już chyba 30 jak nie większa liczba osób. Jeśli typ podał by w dziale "Przywitaj Się" że pracuje za granicą to można mu odpuścić, ale większość osób czyta to że za granicą ktoś napisze i ma to w dupie bo tak samo napisze. Jak się nie mylę to po IP. można dojść skąd post napisany. Teraz wale z tel więc za dużo zabawy
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez peckiel » 04 Sie 2015 17:33

Jak mu odpuścimy to będzie trzeba odpuszczać reszcie takich delikwentów więc nie wiem. Na razie milczy na moje PW
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez rudesmen » 04 Sie 2015 21:39

Moim zdaniem skupiacie się na złych rzeczach. Kwestia jest taka, że mamy dużo za mało moderatorów... Skoro już jesteście to nie marnujcie czasu na walkę z wiatrakami (pozdrowienia z wakacji w Holandii) tylko skupicie się na budowaniu podwalin pod nowych moderatorów. Super by było jakbyście poświęcili ten czas na tworzenie jakiś opisów np. lub na zbieraniu jakiś materiałów z forum w jedno miejsce.
Mogę "udostępnić" grafika jakby ktoś miał jakiś pomysł ;)

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez mechanior » 05 Sie 2015 00:20

Ale to znaczy że mamy odpuszczać debilom którzy nie zwracają uwagi na jakiekolwiek zasady, próby nawracania czy krytykę i skupić się na poprawianiu ich marnych wypocin??
Sory ale musiałem...
Jakoś to mi się nie zgadza z ideą... :?
Skoro jesteśmy olewani, zasady są olewane, inni użytkownicy którzy je szanują są olewani, regulamin jest olewany to FORUM też jest w całości olewane... więc po co nam tacy użytkownicy? FAK WEM!! (fuck them)
Jak widać, ci co nie chcą, nawet na próby kulturalnej moderacji nie reagują zupełnie, albo troluja albo mają to w dupie uważając że im się "należy" bo forum jest własnością "społeczną" czyli równie wszystkich co niczyją...
Włażą nam na łeb i dymają bez konsekwencji, skoro gość ma dwa konta WBREW REGULAMINOWI to trzeba go WYJEBAĆ NATYCHMIAST bez żadnych sentymentów. Po co ten urodzony w bólach regulamin?
Czy podstawowym zadaniem moderatora jest poprawianie byków ortograficznych i ciągłe proszenie o respektowanie zasad bez możliwości wpływu na użytkownika?? To jak na policyjnej izbie dziecka, mam pisać: "Oj ty niedobry!"?? Co to da? Za chwilę znów zaleje nas potok spamerów, jednostrzałowców i handlowców...
Przecież to użytkownicy czerpią korzyść z forum więc powinni je SZANOWAĆ a jedynym narzędziem dyscypliny jest odcięcie/ograniczenie lub choć zagrożenie tej możliwości...
Tylko żeby grożenie palcem działało, czasem trzeba dać klapsa (żeby nie powiedzieć: PRZYPIERDOLIĆ).

A na koniec....
Słysze czasem przez telefon różne bzdury, również takie, że skoro zamieszczono mój numer na takim forum to MUSZĘ udzielić porady bo przecież mi za to płacą (!!!!!!) , btw kazałem się gościowi umówić na termin przez majla i szybko rozłączyłem...
Dochodzę do wniosku że ludzie potrafią być debilami na wiele więcej sposobów niż jesteśmy w stanie to ogarnąć.... ale czy to uprawnia ich do traktowania całej reszty jak pielęgniarzy czy opieką społeczną??

EEEj, ulałem żółci... :mrgreen:
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez peckiel » 05 Sie 2015 11:54

Odpowiedź jaką uzyskałem:
Temat wiadomości: Re: Liebherr 921 moja dziadzia Katalog: Odebrane
no to trudno usuwaj mnie , nie dam rady polskich znakow ogarnac. jestem normalnie w szoku . robisz mega afere o interpunkcje , zalozylem spokojny temat gdzie pytam o normalne rzeczy a ty jeden pod drugim postem piszesz o jakiejs kulturze . twoje forum twoje zasady , tracisz na tym uzytkownikow. chcesz sie czuc dowartosciowany to moze zmien taktyke , moze pomagaj zamiast przeszkadzac.
pozdro
Wysłane: 04 Sie 2015 20:42


Odpisałem mu:
To ty swoim postępowaniem nie masz szacunku do użytkowników tego forum. Na tym forum był już nie jeden taki, który próbował się stawiać. To ty potrzebujesz pomocy i jeżeli ci na niej zależy to powinieneś się postarać żyć w zgodzie z forum.
Nie wciskaj kitów, że nie dasz rady ogarnąć polskich znaków. Sprawdzanie pisowni w przeglądarce może ustawić sobie każdy. To samo dotyczy ustawienia języka polskiego.
Nie potrzebuję dowartościowania przez forum więc wypraszam sobie takie uwagi.
Twoje PW ląduje u administratora. Niech decyduje co z tobą zrobić.
Wysłane: 05 Sie 2015 10:52



On mi na to:
Dzieki. Juz mnie to nie interesuje chcesz czy nie chcesz mnie wywalic , rob tak dalej a nie bedziedz mial czego moderowac. Ja juz mam serdecznie dosc tego forum.
Wysłane: 05 Sie 2015 12:56


A ja mu:
Ależ się wymęczył u nas. Normalnie ręce opadają. O to czy będę miał co robić czy nie to już nie się martw, bo jest o wiele większa rzesza ludzi, którym bardziej zależy na pomocy niż tobie. Nie podoba się to dziękuję i do widzenia.


Szczerze mówiąc to mam już dosyć gadki z takimi typami i jeszcze trochę to kapituluje i mam to w dupie czy ktoś pisze po polsku czy nie. Jak pisze bez polskich znaków to nie odpowiadać mu i nie pomagać i chuj im w dupę. To jest walka z wiatrakami tak jak Patryk pisze. Jestem też na wagaciezka.com i tam skapitulowali chłopaki.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Problem z jednym typem od starego Liebherra

Postprzez mechanior » 05 Sie 2015 23:01

Ja nie będę olewał języka, możecie to wyrzucić z regulaminu ale ja się nie poddam. Będę ćwoków gnębił bo skoro oni mogą decydować jak piszą to JA DECYDUJĘ komu pomogę i na jakich zasadach. Nie dajesz rady ogarnąć polskich znaków? Jesteś inwalidą! Więc dymaj po zasiłek albo sprzedaj maszynę na żyletki, pomoc pomocą ale nie możemy załatwiać wszystkich problemów a niektórzy po prostu nie nadają się do tego by być operatorami, mechanikami czy przedsiębiorcami... Jak taki baran wypełnia papiery do US, ZUS czy jakiegokolwiek innego urzędu? Wtedy potrafi po polsku?
Operatorzy i mechanicy to nie debile bez szkoły, połowa z nich to po prostu lenie... wychodzą z założenia że jak tylko można to trzeba się buldoczyć czy trolować, nie mamy konkurencji więc jak chcą KURWA DARMOWEJ POMOCY to niech piszą po polsku...
Nie dajmy się terroryzować gimbazie, wbrew pozorom to nie jest jakiś wielki problem na forum, to tylko 3-4 ludzi w miesiącu, czasem nawet znacznie mniej. W porównaniu do ilości postów i zadowolonych użytkowników to po prostu dosłownie jak i w przenośni margines.
Ja bym poszedł dalej, stwórzmy głupie zasady, np każdy musi zakładać temat na zielono... albo pierwsze 10 postów nowego użytkownika ma się zaczynać od {NOWY PROSI O MOŻLIWOŚĆ WYPOWIEDZI}... :lol:
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej