wibako

DTR Posiadam - Szukam

DTR Posiadam - Szukam

Postprzez mechanior » 29 Sie 2015 15:06

Proponuję przebudowę działu z DTR.
Obecnie odnalezienie jakiejkolwiek konkretnej informacji jest prawie niemożliwe: tematy handlarzy mają po 5 lat i po 20 stron a składają się głównie z postów z prośbą o DTR. Ci co proszą nie wiedzą że piszą w tematach które są tylko reklamą handlarzy. Mnóstwo jest też postów z ofertą wciskanych przez handlarzy w tematy z prośbą o pomoc co jest sprzeczne z ideą forum. Pilnujemy by nie było nachalnej reklamy a tu pod nosem zupełne zaprzeczenie.
Oferty handlarzy dokumentacją należało by wywalić do działu GIEŁDA SPRZEDAM.
W dziale pozostawić i utrzymywać pod rygorem skasowania TYLKO OFERTY WYMIANY I DARMOWE (nie przenosić tylko kasować bo to tak jakby policjanci tylko pouczali a nigdy nie dawali mandatów - nikt nie przestrzega porządku jak i tak przyjdzie MOD, trochę potruje, pogada a i tak musi zrobić porządek, to dotyczy całego forum).
W dziale obowiązkowo umieścić klauzulę o tym że każdy umieszcza ogłoszenia NA WŁASNE RYZYKO a forum, jego właściciel i administracja nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść i naruszenia własności.
Dobrze by było gdyby taka klauzula pojawiała się za każdym razem gdy wchodzi się do tego działu lub zakłada w nim temat/pisze posta (coś jak te informacje o polityce "cookies")
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

DTR Posiadam - Szukam

Postprzez MARIO/MECALAC » 29 Sie 2015 22:35

Jestem za tym. 2-3 x pisałem do sportmen1 czy jakiś tak mu jest z zapytaniem o DTR do Mecalaca i bez odpowiedzi. Nawet ostatnio się zastanawiałem czy by mu nie kasować postów, bo uznałem to za spam. Żadnej odpowiedzi kompletnie nic.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej