wibako

korba

korba

Postprzez peckiel » 22 Lis 2015 17:17

Proszę o lekturę ostatnich postów. viewtopic.php?f=6&p=171849#p171849
Naskoczył na Pisak312 jakby mu nogę urwał, a do tego naubliżał. Czym takim Pisak go obraził, że od pedałów nawrzucał? Już kilka takich sytuacji z nim było. Moim zdaniem nie ma co pobłażać. To, że kiedyś pisał o dysleksji czy czymś podobnym nie upoważnia go takich akcji. Nie dawno Romek pisał jednemu, że można włączyć sprawdzanie pisowni i po problemie.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Reklama

simmet

korba

Postprzez MARIO/MECALAC » 22 Lis 2015 17:23

Owszem ale mnie jest głupio mu zwrócić uwagę bo go dobrze znam i kilka razy już mu zwracałem uwagę by się hamował. Zdążyłem tylko wykropkować pewne zwroty :D a tu teraz patrzę że dopisał do postu resztę. Było że prosi administrację o zrobienie coś z ludźmi niewnoszącymi nic do tematu. Korba się zepsuł po tym jak zaczęli na niego skakać z innych maszyn i mu dogryzać.

Ja mam też problem z innym gościem od dokumentacji UK też się zasad forum nie chce trzymać :bangin:
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


korba

Postprzez peckiel » 22 Lis 2015 17:27

Raportuje posty, prosi żeby kasować nic nie wnoszące do tematu, a sam często pisze posty nic nie mające związku z tematem i ciągle łamie regulamin. Za dużo sobie pozwala, bo jeszcze nikt mu nie przywalił ostrzeżenia tak jak to robi się z nowymi.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez wujek616 » 22 Lis 2015 17:29

Popieram Mario , sam też osobiście znam Korbę i wiem że to jest dokładnie tak jak pisze Mario. proponuję usunąć oba posty . koleś który uczy Piotra poprawnej pisowni sam w tym zdaniu robi błąd ( "kuje" zamiast "kłuje") kuć to można podkowę :bangin: :lol: , no ale nieważne. pogadam z Korbą i spróbuję go naprostować :ok:
Edit:
zważywszy na forumowy dorobek Korby nie mam odwagi dowalić mu ostrzeżenia ale jak widzę jakiś jego błąd to mu to po cichu osobiście wypominam i poprawiam. Adam gdybyś znał go osobiście to byś zrozumiał.
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


korba

Postprzez peckiel » 22 Lis 2015 18:31

Moim zdaniem skoro innych upominamy i karcimy za takie zachowania to nie powinniśmy zamiatać sprawy pod dywan. Tym bardziej, że za tak błahą sprawę naubliżał mu od pedałów. Nie raz już tak zrobił i miał darowane. Dziwne, że jeszcze nikt się nie burzył, że na forum są równi i równiejsi.
Jak chce żebyśmy ścigali innych niech sam się stosuje do zasad. Chcesz żeby ktoś był w porządku to sam bądź w porządku.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez MARIO/MECALAC » 22 Lis 2015 18:39

Ja mu już kilka razy pisałem by się opamiętał. Adam napisz mu wiązankę
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


korba

Postprzez peckiel » 22 Lis 2015 18:46

Pisałem ostatnio to mi napisał, że jak chce to żebym go zbanował. Tyle gadki.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez MARIO/MECALAC » 22 Lis 2015 18:52

to czyli nadal ma takie samo podejście jak kilka miesięcy temu jak mu zwracałem uwagę
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


korba

Postprzez peckiel » 22 Lis 2015 22:30

Nie trzeba było usuwać tych postów. To znowu krycie i zamiatanie pod dywan występków korby. Nowy za takie coś dostałby BAN od razu. Ja mu walę ostrzeżenie z konkretnym dopiskiem.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez MARIO/MECALAC » 22 Lis 2015 22:41

Ja nie usunąłem żadnych postów.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


korba

Postprzez wujek616 » 22 Lis 2015 22:44

ja usunąłem posty bo ewidentnie koleś podpuszcza korbę, sory ze tego nie skonsultowałem ale zaraz by była taka dyskusja że ciężko by było to opanować. do korby napisałem że ma ostatnią szansę. i że ma następnym razem najpierw do nas zgłaszać takie incydenty
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


korba

Postprzez peckiel » 22 Lis 2015 23:12

Koleś delikatnie zwrócił mu uwagę i do tego sam się przyznał, że też robi błędy, a ten zareagował jakby mu rzeź ktoś robił. Jeszcze prosto napisał, że ma wyjebane na ortografię. To znaczy, że ma w dupie regulamin, nas i wszystkich na tym forum.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez mechanior » 24 Lis 2015 00:36

Mario, musimy odpuścić trochę z tym pilnowaniem pisowni bo się zaczyna robić szum, zaczynają się buntować starzy forumowicze np HIPO czy JAREWA bo trzeba przyznać - czasem przesadzamy, sam się do tego przyznaję no i ty też czasem "robisz z igły widły"...
Proponuję troszkę "ostudzić" atmosferę, Korbę ignoruję z pisownią, musimy jakoś omówić, uzgodnić i wdrożyć postępowanie które umożliwi normalne funkcjonowanie forum z nieco mniej radykalnymi zasadami....
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


korba

Postprzez peckiel » 24 Lis 2015 13:28

Proponuję troszkę "ostudzić" atmosferę, Korbę ignoruję z pisownią, musimy jakoś omówić, uzgodnić i wdrożyć postępowanie które umożliwi normalne funkcjonowanie forum z nieco mniej radykalnymi zasadami....

Już dawno pisałem żeby zluzować z tym ściganiem za ortografię. Tylko miałem za słabą siłę przebicia :mrgreen:
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez mechanior » 24 Lis 2015 15:03

No i znowu znalazłem na forum wpis tym razem HIPO o tym żeby WYLUZOWAĆ...

Więc panowie umówmy się że LUZUJEMY MAJTY, zwracamy uwagę tylko w przypadku zupełnie nieczytelnej treści.
Pomijamy małe i duże litery oraz przecinki, jeśli chodzi o treść noszącą znamiona że została napisana na smartfonie czy tablecie z sugestiami słownika i przez to utraciła sens prosimy autora o poprawę ...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


korba

Postprzez wujek616 » 24 Lis 2015 18:07

Upominać trzeba! w końcu jest chyba różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laske" tak czy nie...? :winko: Jak całkiem odpuścimy to zrobi się kompletny burdel. Wystarczy tylko że nie będzie konsekwencji za drobne naruszenia i błędy w pisowni.
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


korba

Postprzez MARIO/MECALAC » 24 Lis 2015 19:03

Ja wiele razy oko przymykam ale czasami się po prostu nie da. Daje regulamin i się burzą.
Był ostatnio nowy w Dziale JCB, delikatnie go upomniałem i zaczął pisać normalnie nie robiąc problemu i jeszcze przeprosił. Jedni są reformowalni drudzy nie.

My jesteśmy łagodni w porównani z innymi forami nie licząc wagaciezka.pl bo tam coś zrozumieć z wypowiedzi to ciężko strasznie, na agrofoto.pl jak czytam czasami to się pół dnia zastanawiam, co autor postu miał na myśli.
Na BTS.pl masz od razu kasację posta lub ostrzeżenie za brak polskich liter i to bez upominania.
Jak widzę post że ktoś coś próbował po Pl to poprawiam post, a czasami upominasz, upominasz i autor postu ma to głęboko w dupie.

Jak całkowicie odpuścimy to będzie burdel. Najlepiej by było przy nicku kraj pochodzenia skąd pisze i było by wiadomo komu odpuścić i poprawiać bez zająknięcia a kogo delikatnie upominać.


Panowie proponuję nie reagować na nic do soboty niech się dzieje samowolka, może w tedy ludzie się opamiętają że nasza praca, bo tak to trzeba nazwać, jest jednak potrzebna. Robimy to z zamiłowania z serca a jeszcze za pilnowanie zasad i regulaminu nas jebią. Dawniej sprawiało mi to przyjemność bo robiłem coś z serca i chciałem, w tym roku mam dość wszystkiego każdy ma o coś problemy. Jeśli ktoś akceptował regulamin to powinien się go trzymać.

Zaraz spadnie na mnie krytyka że powinien wyluzować ale mam to w ciemnym miejscu. Spróbujcie odstąpić od regulaminu banku jak ktoś ma kredyt, lub złamać regulamin abonamentu co w tedy będzie? też przychylnym okiem spojrzą i powiedzą ok nic się ku..a nie stało?

Najlepiej wprowadzić opłaty roczne 10-20 zł nie chcesz to znikasz, chcesz stosujesz się do panujących zasad. Inaczej nad tym nie zapanujemy. Co z tego że na forum jest wszystkich użytkowników: 43131 jak tylko pisze z tego może 100 osób? lepiej zrobić tematy niedostępne dla niezarejestrowanych, chcesz uczestniczyć w życiu forum to się rejestrujesz lub pewne działy są po prostu niedostępne
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


korba

Postprzez peckiel » 24 Lis 2015 20:03

Można ścigać, ale takich którzy na prawdę przeginają. Takich jest nie wielu. Jak ktoś pisze post, w którym są bardzo małe uchybienia to nie ma sensu od razu upominać. Trzeba też patrzeć ze strony użytkownika. Ludzie widzą, że są tacy którzy robią co chcą a my nie reagujemy, a kilku takich jest. Są w tym gronie na prawdę wartościowi ludzie, a nam powinno na takich zależeć. Jak ich zaczniemy jebać za regulamin to wtedy dopiero będzie problem, bo tylko będą przeglądać a nic nie napiszą.
Jak ktoś piszę ze smartfona to wcale się nie dziwię, że pierdoli pisanie z PL znakami. Sam się na to wkurwiam.
Ja jak zaczynałem moderowanie to poprawiałem każdego kto robił błędy czy nie stosował interpunkcji. Takie zadanie otrzymałem od Patryka. Rażąco naruszających te zasady było nie dużo. Zawalony robotą nie byłem. Teraz też tragedii nie ma.
Nie ma co robić z igieł wideł. Albo pobłażamy dla wszystkich albo bierzemy się ostro też za wszystkich.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez peckiel » 25 Lis 2015 18:39

Panowie nie ma co srać żarem. Na razie jest spokój z tym. Ja ogólnie rzecz biorąc nie biorę tego do głowy. Ten Jarewa cały nie wiem czy pamiętacie jak przypierdalał się do mnie. Teraz pewnie jakiś kontrakt nie poszedł albo przetarg i znowu nie wie gdzie ma się wyładować. Czas minie, wypierdoli się ten temat z działu kopaczka i po sprawie.
Kolejna sprawa to, że co jakiś czas na pewno będą wątki, bo ludzie widzą że jest grupa ludzi która ma u nas fory.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


korba

Postprzez peckiel » 28 Lis 2015 10:03

Ma pewną propozycję. Proponuję przy rejestracji wstawienie formularza z krateczkami gdzie trzeba wpisać alfabet z polskimi znakami :lol: Każdy kto wpisze przejdzie pozytywną weryfikację i będzie mógł pisać na forum :lol:
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Następna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej