wibako

ATL vs Wojciech

ATL vs Wojciech

Postprzez MARIO/MECALAC » 23 Wrz 2017 11:12

I co my z tym tematem zrobimy ?

viewtopic.php?f=23&t=33835&view=unread#unread
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Reklama

simmet

ATL vs Wojciech

Postprzez mechanior » 23 Wrz 2017 22:50

Kilka osób z forum w tym Maciek Piąty Element zwróciło mi uwagę że ATL traktuje forum bardzo prywatnie - to znaczy do prywatnych celów, nie udzielając ponoć świadomie pomocy do końca na forum, po to by nie tracić dochodu, słyszałem również opinie potwierdzające to co piszą klienci w tym temacie czyli że jest nierzetelny i często nie wywiązuje się z umówionych terminów...

Z drugiej strony znam takie sprawy z drugiej strony :D
Sam prowadzę serwis i wiem że klienci mówią/wypisują różne rzeczy jak nie są zadowoleni lub wydaje im się że należy im się coś więcej z bóg wie jakiego powodu.
Znacie moje opowiadania, wiecie co ludzie wygadują jak im się na odcisk wlezie albo udowodni że jednak nie najlepiej znają się na tym w co włożyli łapy.
Z czasem, terminami i wykonywaniem usług też bywa różnie...

Treść wypowiedzi ATLa jest może zbyt ostra, mnie też się wiele razy tak zdarzyło, w takich przypadkach nieocenione były upomnienia na PW naszego ADMINa...

Osobiście nie mam do niego żadnych zarzutów, czasem sobie pomagamy przez telefon czy podrzucamy dokumentacje - na zasadzie wzajemności...

Nie wszyscy są takimi altruistami, niektórzy dobrze liczą swoje i (na) nie swoje pieniądze, no ale w sumie temat nie dotyczy pomocy tylko wywiązania się ze zleceń.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


ATL vs Wojciech

Postprzez peckiel » 24 Wrz 2017 10:06

Jeszcze na dobre się nie rozkręcili chłopaki :mrgreen:
Czasami by ludzie chcieli na już i na teraz, a Atl jest jeden. Myślę że ten Wojciech przesadza. Raz czy dwa zadzwonił. Ten może był na drugim końcu kraju i robił roboty gdzie mu bliżej było a planował do Wojciecha pojechać jak mu w jego okolicach się więcej nazbiera.
Może poczekać na odpowiedź Wojciecha. Jak się zacznie jadka to wtedy zablokować temat i obu Panom napisać pw żeby sobie dali po razie ale po za forum dla dobra jednego i drugiego.
Atl jest z trochę większej wioski niż moja oddalonej ode mnie 40 km. Z tego co wiem to jego syn teraz też w tym biznesie siedzi. Raz mój mechanik miał styczność z maszyną przy której był Atl i właściciel popłynął z grubą kasą a maszyna dalej stała. Była jakaś pierdola a miał zrobiony gruby remont układu wtryskowego. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło ale jak mój kolega poprosił o schemat do tej maszyny to powiedział że mu nie da i jeszcze mu nawrzucal żeby zostawił tę maszynę i jej właściciela. Mój ziomek nie posłuchał, dostał schemat z jakiegoś niemieckiego forum i zrobił koparke.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


ATL vs Wojciech

Postprzez MARIO/MECALAC » 24 Wrz 2017 10:26

Czyli też taki uczciwy ATL nie jest. No nic zostawiamy i nie robimy nic w tym temacie. Poczekamy na rozwój sytuacji.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej