Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

WEYNROB vs MELTECH

16 Paź 2017 21:50

viewtopic.php?f=25&t=33919&p=200088#p200088

Co z tym zrobić?

WEYNROB vs MELTECH

17 Paź 2017 18:44

Póki co to temat zamknąłem, ale w sumie nie wiem co zrobić.

WEYNROB vs MELTECH

17 Paź 2017 19:30

Coraz częściej są jakieś ataki na kogoś

WEYNROB vs MELTECH

17 Paź 2017 20:03

Bo w oczy kole jak ktoś zarabia pieniądze... niestety, to głównie osoby uważające każda firmę usługową czy handlową za złodziei którzy się dorobili na krzywdzie biedniejszych, w rzeczywistości to banda nieudaczników którzy reperują swoje ego ubliżając każdemu kto ma lub wie cokolwiek więcej niż oni a FORUM jest dla nich doskonałym medium bo czują się tu bezkarni, nawet jak kogoś zidentyfikujesz i zablokujesz to zakłada nowe konto i tyle... nikt im za to mordy nie obija to się nie boją...

WEYNROB vs MELTECH

17 Paź 2017 20:38

Trzeba się dowiedzieć od Meltech'a jaka to ta jego firma. Kurwa wszedłem i jak zobaczyłem jaki atak na Ciebie chciał zrobić to aż zbladłem. Chłop chciał Cię wyśmiać a sam się skompromitował. Ten rok jest straszny nom stop ataki jakiś debili na kogoś spamerzy itp. ja czasami to wysiadam bo nie wiem jak się zachować

WEYNROB vs MELTECH

23 Paź 2017 23:03

Ja wiem kto to jest, dowiedziałem się z numerów telefonu z których do mnie dzwonił a potem jeszcze Meltech mi przysłał jego dane.
Przeprowadziłem z typem 20 minutowa rozmowę telefoniczną ostrzegając go że jest nagrywany ale nie dał rady opanować się do końca: klął, wyzywał mnie, groził...
Jest prostakiem i chamem, nie potrafi skonstruować zdania bez wulgaryzmów.
Zabiłem go spokojem... :faja:
Wyślij odpowiedź