wibako

DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

Postprzez BH RUDA » 15 Sie 2014 12:57

Witam,

dawno się nie udzielałem bo mimo lekkiego spowolnienia cały czas coś się dzieje, ostatnio zmodernizowałem 2 instalacje na północy (jedna z układem zamkniętym obiegu wody - płukanie kruszyw ze zużyciem wody jedynie 7-9m3 na godzinę!) i 2 na Słowacji.

Wszystkich pasjonatów żwirowni, płukania i czyszczenia kamienia zapraszam na nasze dni otwarte w kopalni KOTLARNIA.
Koledzy - jeżeli już macie swoje zakłady i chcecie podpatrzyć fajne, nowe rozwiązana, lub jeżeli dopiero zaczynacie, zapraszam na kopalnię KOTLARNIA (pod Katowicami) dnia 2-3 Październik 2014.
Fajna atmosfera, dobre jedzonko i zimny browar no i oczywiście fajny, kompaktowy zakład CDE zrobiony tym razem we współpracy z kilkoma lokalnymi firmami.
Czasem dobrze jest podpatrzyć co i jak robią inni, będzie też możliwość porozmawiania z innymi ludźmi z kopalń i żwirowni z Polski, więc wszystkich kolegów gorąco zapraszam.


oto link ze szczegółami:

http://www.bh-ruda.pl/publikacje/cde/it ... rd-vicotel


Pozdrawiam wszystkich,
BH Ruda
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


Reklama

simmet

DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

Postprzez Piotr mc 85 » 18 Sie 2014 09:28

Witam również.
Chętnie skorzystam, właśnie miałem się kontaktować z Waszą firmą w sprawie technicznych szczegółów dotyczących hydrocyklonu i innych maszyn.
Pozdrawiam Piotr

Piotr mc 85
Fachoperator

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 16 Cze 2008 22:26
  • Miejscowość: Jaźwina
  • Pochwały: 34

Maszyna: VOLVO L150E, XCMG ZL50GCE, Hanomag55D,W K611, CAT 301.5

Firma: Kopalnia


DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

Postprzez BH RUDA » 18 Sie 2014 15:57

No to zapraszam kolego, jak masz jakieś pytania inne jak o ceny (tylko sprawy techniczne...), to śmiało mogę Ci coś powiedzieć, ale lepiej zawsze porozmawiać z użytkownikiem a tam już mi potwierdziło kilku użytkowników cyklonów że będą.
W twoim regionie płuczę granit w Strzegomiu od kilku lat, ale jak ktoś myśli o żwirach i jest w południa, to Kotlarnia jest lepszym miejscem, a oprócz moich maszyn są też inne firmy - przenośniki, napędy, itd...
Zresztą, czasem robię testy na liniach naszych klientów innym potencjalnym klientom, więc to też da się załatwić tylko trzeba się spotkać i pogadać.
Pozdrawiam,
BH
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

Postprzez mechanior » 30 Sie 2014 00:12

Zwracam uwagę: To nie jest temat służący pomocy technicznej, TO CZYSTA REKLAMA!
Tego typu informacje zamieszczamy w dziale przeznaczonym na ogłoszenia reklamowe.
Temat zgłaszam do usunięcia/przeniesienia.
Mimo tego że dział jest czysto specjalistyczny to pilnujemy porządku i tutaj!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATO

Postprzez BH RUDA » 30 Sie 2014 06:09

Kolego Mechanior, z całym szacunkiem ale jeżeli pamiętasz, to ja byłem pomysłodawcą tego działu " Kruszarki, Frezarki, Przesiewarki " i jakoś nigdy nie naginałem regulaminu, nic nie staram się tu sprzedać.
Zawsze staram się coś napisać i doradzić o ile jestem w stanie.
Jak pisałem o targach (Kielce czy Steinexpo czy Bauma) i wystawach, to tez była reklama do usunięcia?
Tym razem to moja firma organizuje coś podobnego, ale oprócz tego będą jeszcze inni dostawcy, dla naszej branży to duże wydarzenie, zjadą się ludzie z Całej Polski czy ten wpis będzie na kopaczce czy nie.

Mimo wszystko proszę o nie przenoszenie tego postu, bo wiem że niektórzy chcą przyjechać i już mi dali w tej sprawie znać, żeby zobaczyć konstrukcje stalowe i przenośniki i przekładnie na zsypach przesiewaczy i system dozowania (własny wynalazek kopalni), czego moja firma akurat nie robiła.

Jak jest info o dniach cata czy doosana, to nie jest to w dziale reklama, a tu pokazujemy zakład z ciekawymi rozwiązaniami i każdy może sobie za darmo podpatrzyć i spróbować przekształcić własny zakład, co normalnie jest nie do zrobienia bo nikt nie lubi pokazywać innym własnych pomysłów w tej branży.

Pozdrawiam i proszę o nie przenoszenie wpisu.
BH
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

Postprzez mechanior » 30 Sie 2014 11:47

Ja to wszytko rozumiem a nawet się z tym zgadzam bo jest to logiczne, dział jest prowadzony bardzo treściwe tylko że zasady mają obowiązywać wszystkich, pomału robi się z tego działu następny serwis ogłoszeń o nowych produktach i pokazach. Mimo tego że jestem modem i pomysłodawcą wielu działów na tym forum nie ładuję w nich swoich ogłoszeń i reklam. Nie możemy robić wyjątków dla jednego działu bo zaraz pojawi się 50 handlowców z innych stron forum wymagając by w JCB, ładowarkach i innych miejscach można było zamieszczać PROFESJONALNE informacje o organizowanych produktach i pokazach, przykład masz od razu w swoim dziale: kolega z KEESTRACK (sory za ewentualne błędy w nazewnictwie) - pierwszy post, nowy temat i od razu pełna reklama działalności a to wszystko w dziale w którym mamy udzielać POMOCY TECHNICZNEJ.

Zwróciłem na to uwagę a potem wchodzę tutaj i widzę identyczne treści. Za chwile pojawi się jakiś inny gość od np EXTECa i napisze że właśnie otwarli salon i zapraszają na pokazy na kopalni w Chrząszczożybałszycach powiat Łękołody i zacznie opisywać jakie to wspaniałe systemy i rozwiązania mają do zaoferowania, co wtedy? Już raz wspólnie z tobą walczyliśmy z pacanem któremu wydawało się że jak założy 5 kont na forum i zacznie sam się wychwalać to nikt tego nie zauważy.
Zastanówmy się czy to są wasze prywatne blogi czy publiczne forum którego misją jest niesienie pomocy w rozwiązywaniu problemów technicznych.
Problem działu zgłaszam do Admina i kolegium Modów, nie wiem co w tej chwili z tym zrobić, z jednej strony doceniam twój wkład w rozwój działu ale pomału jego duża część zamieniła się w tablicę ogłoszeniową a nie możemy robić wyjątków. Jeśli Administracja przyjmie twój pogląd na sprawę to ja się z tym zgodzę bez dyskusji... nie mam nic do ciebie ani do twojego wkładu w forum, po prostu musimy pilnować porządku jednakowo we wszystkich działach (zapraszam do poobserwowania jak wyglądają inne działy pod tym względem) .
Dlatego też dyskusja jest prowadzona JAWNIE a nie cichaczem za parawanem.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

Postprzez BH RUDA » 30 Sie 2014 19:26

OK,
Czekamy co powie admin i reszta.
Swoją drogą nigdy nie byłem w Chrząszczożybałszycach, ciekawe jaki mają tam punkt piaskowy :D
Z tym postem moim i równocześnie pojawieniem się nowego, choć starego kolegi, to jakiś dziwny zbieg okoliczności, ostatnie wątki były głównie o problemach, ja się nie udzielałem już kawał czasu i inni również (peckiel pisał w połowie czerwca).
Doceniam też Twoją troskę o porządek, twój dorobek na forum w zupełności Cię do tego upoważnia, dla mnie ten zakład to moje dziecko i jestem z niego dumny, a że przeważnie w Polsce nikt się nie zgadza by inni przyjechali w dużej liczbie i pooglądali / popytali i podpatrzyli co i jak, dlatego to dla mnie osobiście ważne wydarzenie, bo spędziłem tam masę czasu.
Cokolwiek zostanie postanowione, w pełni zaakceptuję a na piwo i tak zapraszam :evil:
Pozdrawiam,
BH
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


DNI OTWARTE CDE 2-3 PAŹDZIERNIK 2014 - ŻWIROWNIA k. KATOWIC

Postprzez Wujek DobraRada » 01 Wrz 2014 20:42

Muszę poprzeć kolegę z BH Ruda. Mi kiedyś pomógł i jestem wdzięczny, Dla mnie to jest zaproszenie a nie reklama. A że jestem z Gliwic i mam bliziutko to na grilla chętnie wpadnę! Pozdrawiam kolege!

Wujek DobraRada
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 20 Paź 2009 10:46
  • Miejscowość: Polska południowa

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej